UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!
04.03.2017

14. ročník dnes již kultovního conu pro příznivce fantastiky a erotiky se bude konat 30.9. v pražském klubu Kotelna.

Žhavý ErotiCon je pouze pro starší 18 let!

Letošní ročník tedy proběhne v mnohem větších prostorách než jeho předchůdci a s ještě lepším technickým vybavením. Klub Kotelna je klimatizovaný, disponuje šatnou, inspirativními prostorami a nabízí také vynikající kuchyni. Mezi hosty ErotiConu najdete každoročně známé české osobnosti ze světa české žánrové literatury, chybět nebudou ani zajímavé workshopy, tematické přednášky a další doprovodný program včetně smyslné tomboly.

Mediálním partnerem ErotiConu je Vanili.cz

ErotiCon je jedinečná akce, která umožňuje umělecké vyjádření romantických tužeb či zobrazení lidské krásy – nejen té fyzické. Je to oslava svobody umění ve všech jeho podobách a příležitost pro zkušené i začínající umělce. Návštěvníkům kromě příjemné zábavy nabízí také možnost setkat se zajímavými osobnostmi a odnést si s sebou nevšední zážitek.

Vzhledem k ústřednímu tématu je ErotiCon určen účastníkům starším 18ti let.

Poznámka redakce k odhalenému plakátu: Kresby jsou od Zdeňka Svobody (ilustrátor pro horrormagazín Howard) a grafiku má na svědomí Jitka Hrabálková.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.