UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Energie drahých kamenů zlepší váš život

Energie drahých kamenů zlepší váš život
29.04.2022

Drahé kameny jsou lidmi již odpradávna vyhledávány a ceněny nejen pro svou krásu, ale také pro svou magickou moc.

Věří se, že kromě své estetické hodnoty mají drahé kameny také přirozené energetické vlastnosti, které lze využít mnoha různými způsoby.

Jak může energie drahých kamenů ovlivnit váš život?

Drahé kameny a minerály vznikly před miliony let za vysokých tlaků a teplot v lůně matky Země, a tato energie zůstala zapsána v jejich krystalické struktuře. Díky této skutečnosti dokáží krystaly vyzařovat vibrace, které pozitivně ovlivňují energie v jejich okolí, včetně vašich osobních energetických polí. Protože každý drahokam nebo krystal má svou vlastní jedinečnou energii, každý typ kamene vyvolává jiný účinek. Některé vás mohou nabít energií, zatímco jiné vás mohou uvést do hlubokého uvolnění a pomoci vám tak při meditacích.

Na jakém principu funguje energie drahých kamenů?

Ačkoli se může využívání energie minerálů zdát jako nevědecká pověra, opak je pravdou. Jedním z mnoha vědeckých důkazů týkajících se síly krystalů je práce vědce Marcela Vogela z IBM, který objevil metafyzickou sílu křemenného krystalu a dokázal, že kameny mohou uchovávat myšlenky podobně, jako magnetofonové pásky využívají magnetickou energii k záznamu zvuku.

Drahé kameny vám přinesou bohatství, úspěch i lásku

Vibrace drahých kamenů dokážou zesílit vaše vlastní vibrace a zlepšit tak vaše schopnosti. Ne nadarmo nosili králové na hlavách koruny s přesně umístěnými drahokamy, které měly za úkol zvyšovat jejich moc, inteligenci a chránit je před zlem. Tato možnost dnes není vyhrazena pouze králům -  můžete jí snadno využít i vy. Pokud toužíte po lásce, pomůže vám růžový křemen, kunzit či rhodonit, pokud potřebujete posílit své mentální schopnosti a soustředění, pomůže vám fluorit nebo tygří oko. Tyrkys, safír či jadeit zase dokážou zesílit vibrace, které k vám přitáhnou bohatství.

Fotka od Sharon McCutcheon z PixabayKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.