UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

EDUNIO má uživatelsky přívětivý LMS pro e-learning zaměstnanců

EDUNIO má uživatelsky přívětivý LMS pro e-learning zaměstnanců
08.11.2022

Kontinuální vzdělávání zaměstnanců je jedním ze základních stavebních kamenů úspěšně fungující společnosti.

V současné digitální době se do popředí prodírají e-kurzy, které jsou efektivní, a to dokonce i z hlediska času. V následujících řádcích vám prozradíme, jakou platformu využít. Vzhledem k tomu, že existuje hned několik různých způsobů online vzdělávání, usnadníme vám hledání. Velice oblíbenou moderní platformou je EDUNIO s širokým portfoliem možností, přičemž si snadno vytvoříte vlastní vzdělávací kurzy, případně využijete již připravených. Firemní vzdělávání nikdy nebylo snadnější a uživatelsky přívětivější.

Co všechno EDUNIO nabízí?

Poměrně rychle vytvoříte vlastní vzdělávací kurzy, z nichž poté zaměstnanci čerpají důležité informace. Samozřejmostí však jsou i profesionální kurzy sestavené na míru vašim potřebám a požadavkům. EDUNIO má připravenou i celou řadu již hotových e-kurzů. Samotný learning management system (zkratkou LMS) je přehledný a intuitivní i pro začátečníky. Obsahuje rozmanité funkce, jejichž účelem je usnadnit a zároveň i zkvalitnit samotnou výuku. Zajímavostí je takzvaný blended learning spojující prezenční výuku a e-learning. EDUNIO disponuje i modulem pro organizaci face-to-face školení, workshopů a online přednášek.

E-learning BOZP a PO

Každý zaměstnavatel by měl vědět, že existují i ze zákona povinná školení zaměstnanců, konkrétně BOZP a PO. I na takovou oblast EDUNIO myslí a poskytuje formou e-learningu i školení požární ochrany a bezpečnosti práce, která zahrnují všechny předpisy stanovené zákonem. Výhodné balíčky kurzů zaměřených na zdraví a bezpečnost práce má pod křídly společnost PREVENT, která funguje jako koordinátor BOZP a poskytuje i pracovnělékařské služby. Právě pod záštitou společnosti PREVENT vznikly platformy EDUNIO a INSTRUCTOR. EDUNIO primárně slouží na vzdělávání větších organizací a INSTRUCTOR zase jako platforma na zákonné školení BOZP a školení požární ochrany (PO) firmám o menším počtu zaměstnanců.

Learning management system a jeho specifikace

Ještě se zaměříme podrobněji na to, co je LMS, tedy learning management system. Jak už samotné označení napovídá, jedná se o systém pro řízení výuky, který současně řeší i administrativu. LMS e-learning zajišťuje prostřednictvím několika funkcí. V rámci LMS si vytvoříte organizační strukturu, na jejímž základě stanovíte i systémové role jednotlivých pracovníků. Stejně tak snadno a rychle vytvoříte vzdělávací kurz, aniž byste k tomu potřebovali speciální program. Dále si nastavíte upozornění, získáte vyhodnocení výsledků zaměstnanců a podobně.

Blended learning je kombinovaná výuka

Zajímavou možností je kombinace prezenčního školení s webináři, k čemuž slouží modul blended learning, v rámci něhož vyhotovíte webinář, uspořádáte prezenční přednášku i workshop. Začněte tedy využívat systémy, jež vám usnadní a zpříjemní fungování.

Fotka od Engin Akyurt z PixabayKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.