UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Druhý román Ozvěny záhrobí autorky Veroniky Fiedlerové, vydalo 2.května nakladatelství Golden Dog

Druhý román Ozvěny záhrobí autorky Veroniky Fiedlerové, vydalo 2.května nakladatelství Golden Dog
17.05.2022

Benedikt Klausner se vrací.

Veronika Fiedlerová se v roce 2021 představila svou prvotinou Pozdravy záhrobí, kde rozehrála osudy postav, s nimiž se minimálně ještě jednou chcete setkat. Benedikt Klausner je vyšetřovatel pojistných událostí, který má ale jednu specifickou schopnost – dokáže komunikovat se záhrobím. Překvapivě mu to velmi usnadňuje jeho práci, ale jeho soukromí je tím zásadně narušeno. I proto si ve svém okruhu nedrží téměř žádné přátele, i proto má problém navazovat vztahy.

Píše se rok 2022 a vychází kniha Ozvěny záhrobí, přímé pokračování Veroničiny prvotiny. Jaké budou další osudy Benedikta Klausnera a jeho přátel? Skutečně má od Mlynáře pokoj? A jak se postaví k novým rolím, které ho čekají jak v osobním, tak i v pracovním životě?

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel pojistných událostí Benedikt Klausner rozpoznává zásah nadpřirozena. Mrtvých přibývá a do hry vstupuje nekromantův podivný zaměstnavatel. Dokáže Benedikt ochránit svoje nejbližší před vším, k čemu se neodvratně schyluje?

Veronika Fiedlerová se narodila v Moravské Třebové, sudetském maloměstě opředeném legendami o morových ranách, mrtvé milence ukradené z hrobu a tajemné egyptské mumii. S takovým rodištěm se cítila předurčena k vyprávění napínavých příběhů už od dětství. Naplno se však psaní začala věnovat až v průběhu rodičovské dovolené.

Žije s rodinou a dvěma kočkami v podlibavské vísce, kde se mlhou plíží dávno zahubení vlci, z lesnatých kopců se ozývá střelba, nebe křižují stíhačky a ze země občas vyleze nějaká ta mátoha.

Román Ozvěny záhrobí, který se stává druhou autorčinou vydanou knihou, je taktéž druhou knihou v sérii, která bude trilogií. Takže nevěste hlavy, s Benediktem Klausnerem se rozhodně ještě setkáte.

Ozvěny záhrobí je na trhu od 2. května 2022.

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/ozveny-zahrobi/

O nakladatelství Golden Dog

Nakladatelství Golden Dog se zaměřuje na horor, thriller, detektivku a další žánrovou literaturu (fantasy, scifi). Jedním z cílů nakladatelství je podpořit české hororové autory, vydávat je pod jednotnou značkou a spojit je tak v soběstačnou a fungující skupinu.

Více na www.goldendog.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.