UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Doctor Strange je vizuální fantasy lahůdka pro fajnšmekry

Doctor Strange je vizuální fantasy lahůdka pro fajnšmekry
03.05.2017

Máme pro vás tip na okouzlující akční fantasy film. Doctor Strange se prostě musí dostat do vašeho archivu těch nejlepších filmových kousků!

Doctor Strange: Viděli jsme, žasli jsme a doporučujeme!

Studio Marvel přináší všem fanouškům fantazie a úžasných vizuálních efektů film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangeovi, který se v naději na uzdravení vydává na mystické místo Kamar-Taj, kde nabude mocné magické schopnosti, jež mu pomohou bojovat s temnými silami, které chtějí zničit naši realitu.

Doctor Strange je napínavý, zábavný, trikově dokonalý akční film a každý fantasy fajnšmekr si na něm pochutná. To nám věřte!

Hodnocení: 9/10

Doporučujeme - odkazy na eshop Magic Box:

VIDEO: Doctor Strange

O filmu Doctor Strange

Žánr: akční, Fantasy, Dobrodružný (10 minut / USA)

Hrají: Rachel Adams, Benedict Cumberbatch, Amy Landecker, Mads Mikkelsen, Tilda Swinton, Michael Stuhlbarg, Benedict Wong, Scott Adkins, Chiwetel Ejiofor, Benjamin Bratt, Juani Feliz, Zara Phythian, Shina Shihoko Nagai, Ruolan Zhang, Katrina Durden Tamika Katon-Donegal, Alaa Savi, Mairead Armstrong, Kobna Holdbrook-Smith,

V českém znění: Josef Pejchal, Simona Postlerová, Vilém Udatný, Anna Brousková, Daniel Rous, Igor Bareš, Luděk Čtvrtlík, Jakub Saic, Petr Gelnar, Jan Vondráček, Dalimil Klapka, Jan Maxián, Helena Dytrtová, Martina Šťastná, Martin Janouš, Jiří Krejčí, Petr Meissel, Václav Rašilov, David Voráček, Michal Gulyáš, Kateřina Jindrová Zítková
Režie: Scott Derrickson
Kamera: Ben Davis
Hudba: Michael Giacchino
Scénář: Scott Derrickson, C.Robert Cargill
Produkce: Victoria Alonso, Stephen Broussard, Louis D´Esposito, Kevin Feige, Alan Fine, Stan Lee, Charles Newirth

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.