UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Do TolkienConu zbývá už pouhý měsíc

Do TolkienConu zbývá už pouhý měsíc
21.12.2017

Přátelé, pouhý měsíc zbývá do TolkienConu. Sejdeme se o víkendu 19. až 21. ledna 2018, opět v prostorách školy na Smíchově.

Přátelé, účastníci předchozích ročníků,

sice asi máte plnou hlavu nezadržitelně se blížících svátků, ale dovolím si též připomenout, že už pouhý měsíc zbývá do TolkienConu. Sejdeme se o víkendu 19. až 21. ledna 2018, opět v prostorách školy na Smíchově. Stránky http://www.tolkiencon.cz jsou postupně doplňovány o jednotlivé body programu. Na téma Severský Ódin (a jeho gandalfoidní rysy) promluví Jan Alistair Kozák, těžký úděl žen v Tolkienově světě představí Barbara Potty, Máša Súrendil a Fux Karachovič prozradí něco o přijetí Tolkiena na Dálném Východě, dozvíme se pár novinek o současném dění ohledně televizního zpracování profesorova díla, tématem budou i LARPy a hry na hrdiny, Falešné společenstvo se po osmi letech vrátí k představení Fëanor a jeho synové, čeká vás taneční rej i koncert Poetického Společenstva a leccos dalšího.

Program se sice plní, ale zatím jsme stále otevřeni Vašim příspěvkům ve formě přednášek, vystoupení, workshopů... Pokud se s čímkoliv chcete přidat, určitě se ozvěte na info@tolkiencon.cz. A jako obvykle též připomínáme, že akce zdaleka není určena jen těm, co už mají za sebou několik předchozích ročníků.

Moc rádi uvítáme nové tváře a poznáme další tolkienovské nadšence

Za pořadatele zdraví
Jan „Belcarnen“ ČeřovskýKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.