UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Do Techmanie jeďte klidně i s kočárkem!

Do Techmanie jeďte klidně i s kočárkem!
11.10.2014

Rodinná zábava pro snílky i vědátory

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet? Máme pro vás zajímavý tip na zábavný a zároveň vzdělávací výlet pro děti i dospělé? Zkuste Science center Techmania v Plzni! Máte malé dítě v kočárku? Nevadí! S kočárkem vjedete do Techmanie po široké mostní cestě a uvnitř vědecko zábavného centra můžete použít výtah. Sjedete o patro níže a můžete s kočárkem naprosto bez potíží projíždět mezi exponáty.

Navštívili jsme Techmanii s dvou měsíčním miminkem v kočárku a s dvou a půl letou dcerkou. Viděli jsme a vyzkoušeli spoustu pěkných atrakcí a ověřili si platnost fyzikálních zákonů v praxi. Manželce se nejvíce líbila termokamera a zachycení tepelné mapy lidského těla v reálném čase, poznávání předmětů poslepu nebo digitální průřezy zvířaty.

1. české planetárium promítající 3D filmy!

V blízkém Planetáriu (1. české planetárium promítající 3D filmy!) se nám všem líbila maketa planety se vzdušnými víry, start malé raketky, gyroskop, unikátní interaktivní globus Science On a Sphere anebo promítání na mlžnou stěnu.

Techmania Science Center nabízí stovky interaktivních exponátů, pravidelné show (například unikátní show s robotem Asimo), staré lokomotivy, zachovalý historický trolejbus a především prima zábavu pro děti i dospělé. Doporučuji vyzkoušet!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.