UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Diváci na letošním karlovarském festivalu uvidí pět světových premiér českých filmů zastupovaných CinemArtem

Diváci na letošním karlovarském festivalu uvidí pět světových premiér českých filmů zastupovaných CinemArtem
27.06.2018

A v nesoutěžní sekci hlavního programu se odehraje světová premiéra komedie Benjamina Tučka Mars.

Na letošním 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude ve světové premiéře uvedeno hned pět českých filmů zastupovaných distribuční společností CinemArt a z toho čtyři ve festivalových soutěžích. V hlavní soutěži se představí dva – Domestik debutujícího režiséra Adama Sedláka a druhý celovečerní film režiséra Olma Omerzu Všechno bude. Do soutěže Na východ od Západu se prosadila komedie Chata na prodej režiséra Tomáše Pavlíčka a debut Chvilky režisérky Beaty Parkanové. A v nesoutěžní sekci hlavního programu se odehraje

Světová premiéra komedie Benjamina Tučka Mars

A poslední karlovarskou světovou premiérou českého filmu zastupovaného CinemArtem pak bude uvedení komedie Mars režiséra Benjamina Tučka v sekci Hlavní program - mimo soutěž. Děj tohoto filmu se odehrává v době, kdy lety do vesmíru dávno vyšly z módy a marťanskou vědeckou stanici udržuje v nouzovém režimu už jen zastaralý robot. A to až do chvíle, kdy dorazí výprava českých turistů, kteří si chtějí na rudé planetě uspořádat svatbu. Film Mars vznikl uprostřed pouště amerického Utahu v autentickém prostředí Mars Desert Research Station v modulu pro simulaci pobytu na Marsu.

Premiéry budou mít uvedené filmy na festivalu ve Varech, ale do českých kinosálů vstoupí o něco později. Nejprve se v kinech představí Chata na prodej a to 26. července, po ní bude následovat 6. září film Všechno bude, o tři týdny později, od 27. září, pak bude v kinech k vidění Domestik, na Mars se diváci podívají od 18. října a Chvilky si pak budou moci vychutnat od 1. listopadu.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.