UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Devět nocí od Zuzany Strachotové

Devět nocí od Zuzany Strachotové
11.02.2019

Vychází pokračování Devíti dní Zuzany Strachotové

Anotace

Hrozba byla zažehnána. Bezprostřední nebezpečí pominulo. Sera a Lee mohou konečně žít své životy, tak, jak si je ve vidině svobody vysnili. Jenomže tam, kde mělo zářit hrdinství, zůstalo v očích lidu selhání. Prosperita Bloku upadá, zatímco Citadela svírá Sabrii v ještě krutější formě diktatury. Bez elektřiny se lidské potřeby rychle mění v boj o koryto a povstalecké praktiky se až příliš začínají přibližovat těm citadelským. A když je cena za normální život pro Leeho příliš vysoká, rozhodne se Sera zaplatit ještě vyšší. Osud Sabrie leží v rukou toho, kdo se první dostane k memoáru. Zničit. Zachránit. Zneužít. Každá strana má jiné úmysly. Jenomže kolik těch stran vlastně je?

Info o knize

ISBN 978-80-7594-024-7
Autor: Zuzana Strachotová
Název: Devět nocí
Série: Devět dní 2
Žánr: sci-fi
Formát: váz. s přebalem, 145x205 mm
Počet stran: 384
Cena: 349 Kč
Datum vydání: 7. 2. 2019
Datum vydání e-knihy: 12. 2. 2019

O autorce

Zuzana Strachotová (*1989) kráčí celý život jednou nohou v říši fantazie. Jakmile potkala fenomén jménem anime, který je pevně zakořeněn v Japonsku, byla to láska na první pohled, mimo jiné proto, že také nevěří na jednoznačné zlo a černobílé charaktery.  Když píše své knihy, promítá si je před očima jako film, včetně podob, barev hlasů a hudby, kterou se při tvorbě nechá ráda doprovázet. Světy svých příběhů vnímá jako druhou realitu, z níž se jen velice nerada budí. Protože však nejen prací a tvorbou je člověk živ, s radostá třeba i propaří večer na kompu, zahradničí a věnuje se čínskému bojovému umění Wing Chun. Nejraději čte na eskalátorech a v metru, protože to znamená, že ji kniha opravdu zaujala.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.