UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Devátý život Louise Draxe jde do kin

Devátý život Louise Draxe jde do kin
06.10.2016

Devítiletý Louis Drax zažil za svůj krátký život již osmkrát setkání se smrtí. Každý rok ho potkala strašlivá, téměř fatální nehoda. Přežil otravu, rozdrcení, zasažení elektrickým proudem, těžké zlomeniny, skoro umrznul a utopil se.
Během oslavy devátých narozenin, se svou matkou Natalií a otcem Peterem, utrpí chlapec svou nejtěžší nehodu. Spadne z okraje vysokého útesu do ledové vody. Zemře při převozu do nemocnice.

BIOSCOP uvede film do kin od 20.10.2016

Po dvou hodinách v márnici však Louis začne znovu dýchat. Z nějakého nevysvětlitelného důvodu opět nezemřel.

 

Jeho případu se ujímá slavný dětský neurolog, doktor Allan Pascal, který chce odhalit pravdu o Louisově bizarním životě a podivných okolnostech jeho smrtelné nehody. Pomocí moderních technologií se Allan vydává do spletitých zákoutí mysli paralyzovaného dítěte.

 

Jeho život však začínají sužovat děsivé náhody. Záhadné zmizení Louisova otce Petera a vzrůstající přitažlivost k Natalii přináší doktorovi komplikace, na které není připraven. Allan se propadá do spleti záhad na hranici reality a fantazie. Klíč k rozluštění temných událostí pravděpodobně leží hluboko v mysli spícího chlapce…

 

 

 

Thriller Devátý život Louise Draxe byl natočen podle stejnojmenného knižního bestselleru britské spisovatelky Liz Jensen. Režie se ujal mistr temných, hororových příběhů, Alexandre Aja (Hory mají oči, Zrcadla, Noc s nabroušenou břitvou). Hlavní role doktora Pascala se ujal Jamie Dornan, jenž se po filmu Padesát odstínů šedi zařadil mezi nejžádanější herce Hollywoodu. Po jeho boku se představí Aaron Paul (Need for Speed, TV seriál Perníkový táta), Sarah Gadon (Drákula: Neznámá legenda) či Oliver Platt (X-Men: První třída).

Filmy na DVD od Magic Boxu!Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.