UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Dětské pacienty FN Plzeň navštívili hrdinové STAR WARS

Dětské pacienty FN Plzeň navštívili hrdinové STAR WARS
27.06.2017

Dětské pacienty navštívili hrdinové STAR WARS, jedna z posádek 501. legie. Pro malé pacienty z mnoha oddělení přivezli dárky v hodnotě 20 000 korun.

13. června dětské pacienty FN PLZEŇ navštívili hrdinové STAR WARS, jedna z posádek 501. legie. Pro malé pacienty z mnoha oddělení přivezli dárky v hodnotě 20 000 korun. Děti se radovaly z externího disku na pohádky, CD přehrávače, sluchátek, puzzle, knížek. Naopak, sestřičky měly radost z barevného povlečení, fleecových  pokrývek, pyžámek, přezůvek a z mnoha dalších potřebných i radostných dárků.

Akční odpoledne probíhalo nejdříve představením příběhů ze STAR WARS. Pro ty, kteří je neznali, připravili záporáci kvíz – UHODNETE, KDO JSME? - kdy děti hádaly postavy v kostýmech. Uskutečnila se bitva s papírovými maskami - stormtroopery, následovala výuka boje se světelnými meči a na závěr se děti umělecky vyřádily ve výtvarné dílně s krabičky  a omalovánky STAR WARS.

FN Plzeň upřímně děkuje organizaci Czech Garrison, která sdružuje kostýmové fanoušky ze světa Star Wars. Je báječné, že i „záporňáci“¨:-) věnují svůj čas charitativní činnosti.
Zdroj: FN Plzeň

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.