UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Deadpool, duch nebo Predátor, novinky v Muzeu filmových legend

Deadpool, duch nebo Predátor, novinky v Muzeu filmových legend
23.02.2017

Zpříjemněte si volný čas výletem do magického světa filmu! Zveme Vás do Muzea filmových legend v Poděbradech!

Film Legends Museum v srdci lázeňského města Poděbrady

má již ve svém inventáři 630 detailních exponátů z nejrůznějších hollywoodských trháků. Neustále přidáváme nové a v poslední době jsme se zaměřili na postavy v životní velikosti. Pro fanoušky komiksu a prostořekých hrdinů jsme nově přidali sochu Deadpoola (Deadpool), Harley Quinn (Arkham Knight), z kultovního snímku Krotitelé duchů k nám doputoval duch Slimer a pro vyznavače toho nejproslulejšího vesmírného lovce je tu čerstvě vydaná bysta Predátora (Predátor 2) z dílny japonských mistrů CoolProps. Pokud jste se milovníky hrdinů z předaleké galaxie Star Wars, jistě Vás potěší duo droidů R2-D2 a C-3PO a sám Sithský lord Darth Vader v měřítku 1:4 od americké společnosti Sideshow. Od ledna řady velkých exponátů rozšiřuje i ještě Rocket Racoon (Strážci galaxie) a uhrančivá Medusa z věhlasného filmu Souboj titánů a brzy se objeví i legendární Vetřelec v životní velikosti. V muzeu je povoleno fotografování, takže nic nebrání originálnímu selfíčku s Vaším oblíbencem.

Pokud hledáte dárky pro své nejbližší, neváhejte navštívit náš kamenný obchod Statue Collectibles, který je celoročně přístupný i bez vstupenky do muzea. Naleznete zde široký výběr různých upomínkových a sběratelských předmětů s filmovou, komiksovou a seriálovou tématikou.

Vstupné

Vstupné: 180 Kč (dospělí), 120 Kč (děti, senioři, ZTP), 150 Kč (studenti), 490 Kč (rodina – 2 dospělí+2 děti) Otevřeno každý den 9:00-18:00 hod tel. 777 603 603

Více informací na webu www.filmlegendsmuseum.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.