UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Darknight

Darknight
17.10.2018

Souboj Světla a Temnoty v ulicích měst

Urban-fantasy seriál

Příběh: V současné moderní době stále existují jedinci, kteří dokážou ovládat magii. Jsou to členové Soumraku. Strážci světla a Uctívači temnoty. Jejich úkolem je udržovat rovnováhu. Ale jak už to tak bývá, i v rovnováze chce mít vždy jedna strana navrch. Zaklínač loví Démony, Světlonoška bojuje o nadvládu nad městem a v ulicích bojují lovci s čaroději, aby přiklonili váhy na svou stranu. Do toho všeho se po stovkách let objevuje Klíč, který dokáže odemknout starou Relikvii. Strana, která ji získá, si může diktovat podmínky.

Není zde ani dobro ani zlo, nejsou jedni špatní a druzí dobří, jsou pouze dvě strany jedné mince a na obou najdeme všechny stránky lidské povahy. Na kterou stranu se přikloníš ty? Ke Světlu, které může oslepovat? Nebo k Temnotě, která skryje pravdu?

Originalita je základ: V čem je tento projekt originální? Doufáme, že skoro ve všem. Urban-fantasy je momentálně docela rozšířený žánr, ale převážně v literární podobě. Ve filmovém světě je takových snímků minimum na celém světě a v Čechách ještě nikdy nikdo nic takového nenatočil (alespoň pokud víme). Kromě žánru jsou ovšem velkým lákadlem také bojové scény. Chceme ukázat dynamické akční scény s bojovým uměním ve stylu Jackieho Chana, ale doplněné akrobatickými prvky, jako jsou salta, "b-twisty", "corky" a podobně, což jsou prvky, které jsme neviděli ani u Jackieho. A kombinace tohoto žánru a takových bojových scén je něco, co jsme ještě neviděli u nikoho na celém světě. Takže věříme, že výsledek by mohl být skutečně zajímavý pro všechny.

Neméně důležitou součástí takového projektu je i hudba. Opět se snažíme jít jinou cestou než ostatní a rozhodli jsme se pro rockovou hudbu, která podtrhne ponurou a špinavou atmosféru celého seriálu. Kapelou, která se rozhodla s námi nejen spolupracovat, ale také nechat si vytvořit videoklip ze záběrů seriálu, je známý a oblíbený Komunál. Věříme, že jejich hudba pozvedne výsledek zase o kus výš nad ostatní nezávislé projekty.

Kdykoliv se přiblížíme něčemu, co už tady bylo (hodně lidí může náš svět srovnávat se světem Noční hlídky), tak se vydáme jinou cestou, než jsme viděli před tím. Nechceme nikoho kopírovat. Jen se nechat inspirovat a potom si najít vlastní směr a styl.

Sečteno podtrženo nás čeká ponurý a špinavý příběh s atmosférou jakou má film Vrána, bojové scény, které jsou kombinací Jackieho Chana a Scotta Adkinse, doplněné rockovou hudbou a to vše v prostředí moderních technologií, které soupeří s magií v nočních ulicích města. Věříme, že se nám podaří vše správně vybalancovat, aby z toho byl skutečně nevšední zážitek.

Co nás čeká: Momentálně máme hotový scénář a obsazenou většinu hlavních rolí. Jedné se ujala herečka Bára Fišerová, což je důkazem, že scénář zaujal i profesionální herce. Jednáme i s dalšími, ale ty si zatím necháme pro sebe. Jsou vybrané i některé lokace a pracujeme na návrzích kostýmů.

V současné době se snažíme oslovovat sponzory a investory, kteří by měli zájem takový originální projekt podpořit a dát nám šanci natočit ho ještě lepší. Víc peněz pro nás neznamená větší výplaty, ale víc práce, víc natáčecích dnů a možnost natočit všechno co nejlépe. Vypilovat lokace i kostýmy k dokonalosti, zabezpečit natáčení bojových scén lepším vybavením aby nedošlo k vážným úrazům. Prostě posunout celý projekt ještě o kus dál.

Tímto také děkujeme všem, kteří se do projektu už zapojili a pomohli nám. Moc si toho vážíme a nezklameme jejich důvěru.

Režisér Petr Gergon NeumannKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.