UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vychutnejte si zakončení kultovní scifi série Plástev Josefa Pecinovského

Vychutnejte si zakončení kultovní scifi série Plástev Josefa Pecinovského
04.07.2017

Představte si svět, který je tak přelidněný, že celý povrch kontinentů je zastavěn do výšky několika set metrů!

Představte si svět, který je tak přelidněný, že celý povrch kontinentů je zastavěn do výšky několika set metrů, kde většina lidských bytostí pozbyla vlastní vůli a žije jen proto, aby pracovala a regenerovala své síly, kde je společnost ostře rozdělena na pracující a vyvolené a připomíná strukturu úlu, že se zde pro běžné pojmy používají slova trubec, dělnice, plástev, královna… Jaký může být osud jedince, který se omylem dostane do soukolí nestvůrného systému, ale také jaký může být osud vyvoleného, který se vzepře zavedeným pořádkům? Podaří se uniknout z nestvůrného bahna plástve? Podaří se prorazit tím nestvůrným systémem násilí, byrokracie a zvůle, kde není místa pro soucit a lásku?

Cyklus Plástev (Plástev jedu, 3. vyd. z roku 2014, Děti plástve 1+2, 2013-2014, Plástev v ohrožení, 2014, Válka pláství, 2015) přináší dechberoucí vizi budoucnosti Země, která ve čtenářích vyvolá nejednu znepokojivou otázku. V prvé řadě jde však o napínavý příběh jedince, vzdorující brutálnímu systému i všem překážkám, které mu okolí hází pod nohy. Nechybí akce, napětí, nečekané zvraty a vypsaný styl Josefa Pecinovského. Ponořte se do jednoho z nejoriginálnějších světů české fantastiky!

Info o knihách

Plástev / Děti plástve 1 / Děti plástve 2 / Plástev v ohrožení / Válka pláství

Autor: Josef Pecinovský

Obálky: Jan Štěpánek

Formát: měkká vazba, 115x180

Vydání: první (Plástev jedu třetí)

Počet stran: 328 / 280 / 280 / 336 / 360

Cena: 239 / 239 / 239 / 249 / 269 Kč (při objednání na www.epocha.cz 179 / 179 / 179 / 187 /202 Kč)

Nakladatel: Nakladatelství Epocha

Edice: Edice Pevnost (reedice 19. svazku / 87. / 88. / 91. / 94. svazek)

E-knihy:

O Edici Pevnost

V Edici Pevnost vycházejí kvalitní díla klasiků, současných hvězd i mladých talentů české fantastiky. Žánrový záběr, který se opírá o fantasy, scifi a horor (ať už v čisté podobě, nebo v nejrůznějších kombinacích), různé formy (povídky, novely, romány) a pestrý výběr originálních námětů zaručuje, že si vybere opravdu každý čtenář.

O Nakladatelství Epocha

Nakladatelství Epocha se zaměřuje především na literaturu faktu a historii, velký prostor je však věnován i beletrii a titulům v žánrech fantasy, sci-fi a horor. V historicky laděných edicích dominují Polozapomenuté války, Magnetka a Traumata války, v literatuře faktu pak Victima, odborné tituly přináší edice Erudica. Více informací se dozvíte na www.epocha.cz či http://www.facebook.com/nakladatelstvi.epocha. Většina produkce Nakladatelství Epocha je dostupná rovněž ve formě e-knih.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.