UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Crew Kids vám možná pomůže přežít karanténu!

Crew Kids vám možná pomůže přežít karanténu!
01.04.2020

... Pokud máte doma začínající anebo i pokročilé, ale k smrti znuděné čtenáře, zkuste navštívit e-shop Crew Kids. Třeba vám a vašim dětem komiksy z produkce Nakladatelství CREW ukrátí čekání na konec karantény.

„U lavice dítě stálo,
z plna hrdla křičelo.
„Bodejž jsi jen trochu málo,
ty cikáně, mlčelo!

Jako by byl Jaromír Erben matkou v době koronavirové infekce. Odloučení trvá dlouho a matky (zvlášť když mají fungovat v módu home office) už nevědí, jak své ratolesti zabavit. Na televizi potomci nemůžou koukat věčně a počítačové hry také nevystačí na celý den.

Šílící matka hledá, jak uniknout před znuděným potomkem. Nabízí se výhrůžky:

„Že na tebe, nezvedníku,
Polednici zavolám!“

Jenže všichni víme, jak to dopadá:

„Ve mdlobách tu matka leží,
k ňadrám dítě přimknuté:
matku vzkřísil ještě stěží,
avšak dítě – zalknuté.“

Pokud je matka sice zoufalá, ale není úplně hloupá, nebude riskovat příchod démonické bytosti a smrt, ale sáhne po knize. A pokud potomek knihám neholduje, mohl by ho zaujmout komiks.

IMAGE:

Toho si jsou dobře vědomi šéfové komiksového Nakladatelství CREW. Proto pro vás a vaše ratolesti připravili pod značkou CREW Kids solidní nálož komiksů. Protože jak všichni víme:Komiks je kniha propojující obrazy a slova. Pomocí jednotlivých panelů rozpohybuje děj ve srozumitelném, barevném a jednoduchém sledu, podobně jako to dělá film. Rozložení komiksu pomáhá začínajícím čtenářům s prvními texty. Díky obrázkům si děti lépe představí děj a nemají také obavy ze čtení velkého množství textu.“ 

Nuže. Na svých stránkách https://www.obchod.crew.cz/kategorie-21647/komiks/crew-kids nám Nakladatelství CREW představuje známé i méně známé hrdiny, kteří mohou zaujmout a pobavit děti od tří do osmi let. Pro přehlednost je každý komiks označen doporučeným věkem čtenáře.

Mezi hrdiny a hrdinky, kteří prožívají svá dobrodružství na stránkách těchto komiksů, patří nejen Bart Simpson nebo Želvy Ninja, ale také kultovní Kůstek či slavní Mimoni.

Holčičky pak jistě zaujmou DC Superhrdinky a plejáda poníků známých z nestárnoucího seriálu My Little Pony.

Kluci se mohou zakousnout do Dobrodružství Minecraftu nebo komiksu Mladí Titáni do toho!

Se všemi těmito komiksy vás pak seznámí nový magazín Komiksové čtení.

Třešničkou na dortu je však edice Můj první komiks. V té se děti mohou seznámit ze Spidermanem, Avengers či Ironmanem. Je to taková pěkná průprava na to, co je čeká, až jednou otevřou komiksy pro dospělé.

Moje dcera díky komiksům z Crew Kids objevila DC Superhrdinky a posléze poníky z My Little Pony a nedá na ně dopustit.

Takže pokud máte doma začínající anebo i pokročilé, ale k smrti znuděné čtenáře, zkuste navštívit e-shop Crew Kids. Třeba vám a vašim dětem komiksy z produkce Nakladatelství CREW ukrátí čekání na konec karantény.

 IMAGE:

Jan ProcházkaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.