UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

CreepyCon plný přízraků a démonů se koná od 20. do 22. 9. 2019

CreepyCon plný přízraků a démonů se koná od 20. do 22. 9. 2019
25.07.2019

Patříte mezi ty, kteří se rádi ponoří do světa nadpřirozena, hororu a děsu? Přijeďte na CreepyCon!

20. – 22. 9. 2019 se necelých třicet kilometrů od Brna uskuteční

Druhý CreepyCon

Místní kulturní centrum Dělnický dům se na předposlední zářijový víkend znovu promění v místo, do nějž se slétnou všechny přízraky, démoni, creepypasty a hororové postavy. Organizátoři slibují přednášky, besedy, soutěže a hry tematicky laděné do černé. Chystá se tak unikátní možnost potkat se s podobně „šílenými” lidmi, s nimiž můžete bezstarostně rozebírat své teorie o posmrtném životě, vesmírných civilizacích či o tom, co je na konci duhy. A pokud jste rádi ten neviditelný stín v rohu, který se s nikým nebaví, můžete se jen tiše ponořit do připraveného programu. Těšit se můžete na diskuzi o věcech tajemných či předčítání nějaké té creepypasty živě, a to od těch nejpovolanějších – Catamurloca, Wizzoryho, Ewitch a Etherala. Zástupce druhé strany barikády pak jistě potěší skeptičtí Martin Rota a Patrik Kořenář, kteří vám v rámci Zvědátorů ŽIVĚ poodhalí svůj pohled na věc. Pakliže nepatříte k těm, co hltají hvězdy sociálních sítí, můžete si přijít poslechnout povídání herce a dabéra Aleše Procházky, popřípadě spisovatele a záhadologa Arnošta Vašíčka či folkloristu a autora Černé sanitky Petra Janečka.

To ale není vše. Samostatnou přednášku bude mít také Patrik Kořenář či Jiří Fiala, který vám povypráví o fenoménu jugoslávského hororu. Navíc se šušká, že se na akci objeví skuteční lovci duchů, konkrétně parta VTPJ!

Zajímavým zpestřením pak může být promítání v místním kině, které vám (krom jiného) umožní zhlédnout chorvatský horor Táta, a v němž také v sobotu proběhne přehlídka českého nezávislého hororu Studna, v jejímž rámci se můžete těšit na ty nejzajímavější kousky tuzemských mistrů napětí. Mezi nimi se můžete těšit na Třídu smrti, Lesapána a Domovoje od Pavla Soukupa, ale i další zajímavé snímky, o kterých budeme již brzy informovat.

Novinkou tohoto ročníku je také herní LanCraft sekce, v níž se můžete (mimo jiné) těšit na možnost vyzkoušet si virtuální realitu na vlastní kůži.

V rámci akce proběhne samozřejmě i klasická cosplay soutěž moderovaná Toyotomim (známým především z kanálu Cynická svině), vyhlášení povídkové soutěže o nejlepší českou a slovenskou creepypastu a dále křest pokračování knihy 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN. Další program se stále připravuje.

Pozor! Letos jsou běžnými programovými dny pouze sobota a neděle! V pátek se uskuteční speciální program přístupný pouze držitelům VIP a CLUB27 vstupenek, jejichž zásoby se velice rychle tenčí.

Vstupenky se prodávají ve třech variantách, z nichž jsou nyní dostupné již jen dvě a za současnou cenu je pořídíte až do 31. července 2019. Poté dojde k jejich podražení o sto korun.

Ubytování je zajištěno v nedaleké tělocvičně, klasickým conovým způsobem – spaní ve spacáku na zemi.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách creepycon.cz, popřípadě na FB facebook.com/creepycon.cz či na IG instagram.com/creepyconczKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.