UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Chcete mít doma originální polštářek? Vyzkoušejte trendy potisky!

Chcete mít doma originální polštářek? Vyzkoušejte trendy potisky!
20.01.2021

Každý si chceme domov zkrášlit po svém. V interiéru můžete díky nejrůznějším doplňkům dosáhnout opravdu originálního designu, který neuvidíte nikde jinde. Třeba v obýváku nebo v posteli, kde můžete využít nejrůznějších dekorů.

Díky přehozům nebo povlečení můžete opravdu popustit uzdu své fantazii. Jak se říká, tady se meze nikdy nekladou.

Potisky, které aktuálně letí

Nemusí to být ale pouze přehozy nebo povlečení, ale také polštářky, které jsou tolik oblíbené na zútulnění příbytku. Je tedy na vás, zda ozdobíte gauč nebo postel, anebo klidně obojí. Nemusíte vybírat pouze z nudných anglických nápisů, které už každý všude viděl mnohokrát. Můžete pojmout nákup polštáře s potiskem skutečně originálně. Ideální rozměr je u designových polštářků 40 na 40 cm, přičemž by samozřejmě měly být vyrobeny z kvalitní látky. Nejlépe také, pokud povlak je pratelný. Kvalitní produkty, které si můžete zakoupit online, vám přinášejí:

  • Vtipné designy
  • Kvalitní digitální potisk

Aktuálně jsou velkým hitem vtipné potisky, které to umí vyjádřit hezky česky. Můžete si zakoupit online vtipné designy, které navrhli čeští a slovenští designéři. Podpoříte tak zároveň domácí tvůrce. Kvalitní potisk poznáte tak, že je vyhotoven digitálně, a tak zajistí dlouhotrvající životnost potisku také po vyprání a nemusíte se obávat ani o stálost barev.

Potisk na vlastní látku

Velkou výhodou je, že dnes si můžete online objednat také potisk na libovolný textil. Můžete tak popustit uzdu své fantazii a neomezovat se pouze na to, co je nabídkou e-shopu s potisky. Na internetu pořídíte také velký výběr potahové látky, kdy si můžete vytvořit vlastní potah libovolných rozměrů a z libovolného materiálu. Ať už to bude potisk na polštářky nebo něco větších rozměrů, vše je zkrátka pouze na vás a vaší schopnosti vytvořit si něco hezkého do interiéru.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.