UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Chcete mít adamantiové drápy jako Wolverine?

Chcete mít adamantiové drápy jako Wolverine?
18.12.2013

Jste obdivovatelé Hugha Jackmana a celé fantastické série X-MEN? Chtěli byste mít adamantiové drápy? Pořiďte si adamantiovou kolekci (7xBLU-RAY!), která obsahuje kompletní edici všech dílů série + bonusový Blu ray disk.

Hodnocení filmu podle IMDb (Internet Movie Database) je 68 %. Film ohodnotilo více než 100.000 uživatelů mezinárodní databáze filmů, která nabízí informace o filmech, televizních pořadech, hercích, herečkách, režisérech a dalších filmových tématech.

X-MEN: Adamantiová kolekce (7xBLU-RAY) - kompletní edice všech dílů série + bonusový BD disk

Vydejte se do světa X-MEN s limitovanou edicí dárkové Adamantiové kolekce, která obsahuje dokonale zpracovanou ručně vyrobenou repliku adamantiových drápů Wolverina - na počest Loganovy neobyčejné síly a schopností, dále všech 6 filmů X-MEN na BLU-RAY včetně snímku WOLVERINE. Kolekce obsahuje i prázdné místo pro nový film ze série X-MEN "DAYS OF FUTURE PAST". Tento film bude dostupný v roce 2014. Dále kolekce obsahuje strhující bonusový dokument o poselství filmů X-MEN!

 

Hrají:

Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hirojuki Sanada, Světlana Chodčenkova, Brian Tee, Will Yun Lee, Famke Janssen, James Fraser, Ian McKellen, Patrick Stewart

Detaily:

  • Český dabing
  • České titulky
  • Výrobce:Bontonfilm

 

""

 

Partnerem scifi portálu Vanili.cz je e-shop DVDpremiery.cz

 

""

 Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.