UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Byl spuštěn nový kalendář conů

Byl spuštěn nový kalendář conů
02.01.2014

Má rádi setkávání s fanoušky scifi a fantasy? Nevíte, na jakou fantastickou akci vyrazit? Pomůže vám nový, přehledný kalendář conů!

Kalendář conů na Fantazeenu

Pořádáte akci? Dejte o ni vědět! Každý pořadatel akce může údaje o akci sám do kalendáře zadat a kdykoliv upravit.

Jaké jsou hlavní výhody kalendáře?

Kalendář má několik nesporných výhod: návštěvník rovnou vše vidí a pro přidání akce se stačí na stránce jen registrovat. Vytvoření pozvánky je velmi jednoduché. A pokud na něco zapomenete nebo se spletete? Událost můžete libovolně upravit.

 

Do kalendáře lze zadávat všechny typy akcí od sci-fi conů přes festivaly komorních larpů až po Animefest. Naším cílem nebylo vytvořit konkurenci kalendáři na larp.cz, ale místo, kde si ne-larpeři pohodlně najdou to svoje. Pokus propagovat cony a festivaly na larpovém kalendáři nedopadl příliš úspěšně, jelikož sci-fi a fantasy komunity mají bohužel jen málo společných akcí.

Vanili.cz je partnerem Fantazeenu

Pokud nevíte, kam se ve vydat za fantastickou zábavou, navštivte FANTAZEEN KALENDÁŘ CONŮ! Vanili.cz je partnerem Fantazeenu a kalendář zobrazuje také na stránce kalendář akcí, setkání a conů.

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.