UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Březina, Haidingerová, EroTotem, Scifi Quest

Březina, Haidingerová, EroTotem, Scifi Quest
02.01.2016

Nové posily v redakci a nové čtenářské sekce posouvají magazín Vanili.cz ke hvězdám

Redakční tým magazínu Vanili.cz posílil humorista, autor zábavné scifi knihy Měsíční deník a velitel sekce SCIFI QUEST pětihvězdičkový komandér Michal Březina. Děkuji vesmíru za tohoto ostříleného intergalaktického cestovatele, který pravidelně přispívá svými filozofickými články a rozvernými rozhovory na stránky našeho e-magazínu.

Aby byla energetická rovnováha zachována, přichází do našeho kreativního klubu jako protiklad k plachému Michalovi divoká, nezpoutaná, důtkami a biči ošlehaná, energická spisovatelka erotických hororových románů Kristina Haidingerová. Děkuji Temné straně, že nám zapůjčila tuto tvůrčí bytost!

Třetím magickým počinem tohoto období je založení sekce EroTotem, která nabízí rozhovory se zajímavými osobnostmi a fotogalerie s erotickým nábojem. Statistiky návštěvnosti jednoznačně ukazují, že Michal, Kristina a EroTotem byly pro strategický rozvoj našeho scifi a fantasy magazínu správnou volbou.

Děkuji všem redaktorům za obrovský kus poctivé práce a děkuji všem čtenářům za pravidelné návštěvy stránek www.Vanili.cz. Díky moc!

Honza VavřičkaKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.