UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Blíží se Blavicon 2019!

Blíží se Blavicon 2019!
07.02.2019

Con se středověkou a zaklínačskou tematikou

Blavicon je středověký fantasy festival, který snoubí prvky z klasických conů, hudebních festivalů, středověkých slavností nebo třeba larpů. Hlavní téma je svět Zaklínače, tedy polského díla knižního, ale i videoherního. Celý festival se odehrává v Táboře v prostorách krásného husitského mlýnu. Ve spodní části najdete středověkou krčmu, výše pak největší filmovou zbrojnici v Evropě a úplně nahoře pak deskové hry či virtuální realitu. Venku vás čeká pódium a každodenní koncerty českých i zahraničních kapel, degustace whisky, medovinový sklípek nebo unikátní upomínkové předměty. Dále za mlýnem se nachází velký středověký tábor, kde najdete dobová řemesla, ukázky zacházení s mečem nebo třeba historickou tržnici. Za dva měsíce vypukne v Táboře  ve dnech 11. 4. až 14. 4. 2019 již 3. ročník tohoto světově unikátního festivalu, na který se sjede na tisíc lidí z 15 různých zemí.

Jak byl zachycen Blavicon 2018Díky českým zaklínačským cosplayerům vznikl krásný kalendář na rok 2019 a přináší na každý měsíc kvalitní fotku vysoké úrovně. 

Udělejte si radost, kupte si kalendář na www.xzone.cz.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.