UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Betonová jímka vám vyřeší neexistující kanalizaci i problémy s vodou

Betonová jímka vám vyřeší neexistující kanalizaci i problémy s vodou
27.01.2021

Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit betonovou jímku.

Ve většině případů se tímto způsobem řeší neexistující kanalizace. Pokud zvolíte betonovou jímku, můžete se spolehnout na časem prověřené řešení, které má opravdu vysokou trvanlivost. To je zásadní rozdíl oproti plastovým výjimkám, které je třeba často obezdívat, takže vám vzniká práce a náklady navíc.

Všestrannost betonové jímky

Není to ale pouze neexistující kanalizace, která vás donutí pořídit si betonovou jímku. Existuje celá řada dalších důvodů, kdy můžete takovou jímku využít. Je totiž opravdu univerzální. Jako příklad se můžete podívat na realizace betonové jímky Praha, kde se dozvíte také jednotlivé parametry jímky, případně ceny za takovou jímku. Jak jsme však již řekli, není zde využití pouze pro odpadní vody, ale třeba také pro:

  • Zachytávání dešťové vody
  • Realizaci sklepa

Jestliže plánujete pořídit jímku pro odpadní vody z domu, určitě se vyplatí zvolit jímku o větším objemu. Takovou nádobu totiž nebudete muset tak často vyvážet. Tyto nádoby z betonu však lze využít rovněž pro zachytávání dešťovky, což vám vyřeší problém s užitkovou vodou. Stále častěji není možné přes léto zalévat zahradu z vodovodního řádu, což je problém celé řady obcí. Nedostatek vody je zkrátka citelný. Díky betonové jímce můžete mít dostatek vody pro zálivku vaší zahrady, ale můžete z tohoto zdroje třeba také splachovat WC. Jímka umí posloužit i jako základ pro sklep.

Příprava terénu

Realizace každé instalace jímky zpravidla znamená, že si musíme dostatečně připravit terén. Na zahradách můžeme třeba najít stromy, které se v průběhu let pořádně vytáhly. Možná je i právě toto situace, kterou musíte řešit na vaší zahradě. Pokud není možné strom jednoduše pokácet, tak přichází za řadu rizikové kácení stromů. To se provádí za použití horolezecké a lanové techniky. Abyste takovým situacím do budoucna předcházeli, je možno si dnes objednat také pravidelné ořezávání stromů.
Foto: https://www.dobrezumpy.cz/Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.