UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Argo vydává novinku Běsi z temného hvozdu

Argo vydává novinku Běsi z temného hvozdu
09.04.2020

Petr Jaroněk se vrací s novou fantasy knihou Běsi z temného hvozdu a zavede vás do nitra hlubokého pralesa, kde jsou slovanští běsové, démoni i bohové stále živí…

Anotace:

Slunečního světla ubývá. Bohové opustili zemi a ztemnělou krajinou se plíží běsové. Vprostřed hvozdů se v osamocených chýších a osadách skrývají poslední lidé. Před spáry démonů je chrání chatrné hradby nebo bariéry z kouzel. Kruté časy zde přečkává i lovec Mladen a dívka Dobrava, kterou vychoval starý čaroděj. Oba mladí lidé ještě netuší, že je jim předurčeno se setkat. V zemi, kde je člověk ohroženým druhem, budou muset přežít – a vydobýt si místo na světě nejen pro sebe. Dočkají se pomoci, nebo zůstanou ve své válce osamoceni?

Příběh Běsi z temného hvozdu se vrací desítky let před události v Ospalé slovanské díře. Kruh se uzavírá.

Autor: Petr Jaroněk

Nakladatelství: Argo

Název: Běsi z temného hvozdu

ISBN: 978-80-257-3138-3

Popis: Brožovaná, 196 stran

Rozměry: 14,5cm x 20,5cm

Autor obálky: Mikuláš Podprocký

O autorovi:

Petr Jaroněk (*1988), textař a copywriter na volné noze ze Zlína. Milovník historie, filozofie a tradiční lukostřelby. Psaní se věnuje od útlého věku a taky více než deset let profesního života. Krátce ale prošel i povoláním kuchaře, číšníka nebo knihkupce. Nyní vydává u nakladatelství Argo svou druhou knihu Běsi z temného hvozdu.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.