UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Anifilm a Svět knihy posunut, SlavCon2020 zrušen. Sledujeme nové termíny svých oblíbených festivalů

Anifilm a Svět knihy posunut, SlavCon2020 zrušen. Sledujeme nové termíny svých oblíbených festivalů
25.03.2020

Většina literárních, filmových a dalších festivalů v letošním prvním pololetí kvůli současné situaci neproběhne. Organizátoři zveřejňují náhradní termíny. Přinášíme některé z nich.

Organizátorka Anifilmu Gabriela Zajícová nám napsala do radakce:

Vzhledem k vážné a celosvětově komplikované situaci způsobené pandemií Covid-19 se organizační tým festivalu rozhodl Anifilm 2020 posunout na nový termín od 6. do 11. října 2020.

Naším cílem je mezinárodní festival zorganizovat v pokud možno stejném rozsahu a s týmž servisem pro jeho návštěvníky, jako kdyby se konal podle původních plánů. Je nám líto všech komplikací, které tento posun mnohým z vás způsobí, nicméně věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a v říjnu nás v Liberci podpoříte.

Zakoupené akreditace zůstávají v platnosti. V případě, že jí nebudete moci v novém termínu využít, kontaktujte nás a my vám peníze vrátíme.

Čekání na Anifilm si můžete zkrátit kdykoliv a odkudkoliv v našem specializovaném online kině https://aniont.com/.

 

Za Svět knihy se vyjádřil ředitel Radovan Auer:

Vážení čtenáři, přátelé Světa knihy,

s lítostí Vám oznamujeme, že 26. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2020 v květnovém termínu neproběhne.

V tuto chvíli tak činíme všechny kroky k tomu, aby akce proběhla v termínu 8.-11.10.2020.

V tuto chvíli nám všem přeji, abychom společně a solidárně zvládli krizová opatření, abyste v karanténě měli dostatek dobrých knih, a především Vám přeji pevné zdraví.

https://sk2020.svetknihy.cz/

 

Slovenský festival SlavCon přesouvá většinu letošního plánovaného programu až na rok 2021, zástupce hlavního organizátora Martina “Mel” Wimmerová na webu uvádí:

Milí naši návštevníci, priaznivci festivalu, podporovatelia, kamaráti!

Myslím, že ste si asi všetci všimli, že situácia nie je priaznivá a i napriek tomu, že sme vzdorovali dlho, pre bezpečnosť nás všetkých – návštevníkov, prednášajúcich, VIP i organizátorov, mi pripadla neveselá úloha informovať vás, že SlavCon 2020 sa ruší.

Termín ďalšieho ročníka festivalu bude 23.4 - 25.4. 2021

Situácia na Slovensku a vo svete je vážna, preto sme sa rozhodli pristúpiť k tomuto kroku. Toto rozhodnutie sa nerodilo ľahko a dospeli sme k nemu po zrelej úvahe, aby sme eliminovali riziko šírenia vírusu a minimalizovali finančné straty. Je nám veľmi ľúto, no v aktuálnej situácii si myslíme, že je to najlepšie riešenie, aké sme mohli urobiť. Sme vám však nesmierne vďační (ja obzvlášť) za vašu podporu a priazeň. Dúfam, že zostanete s nami i naďalej a my sa vynasnažíme pre vás pripraviť ešte lepší ročník 2021.

https://slavcon.sk/sk/hostia/2020

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.