UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Alternativní modelky nafotily psí kalendář na podporu hospice v Lupenici

Alternativní modelky nafotily psí kalendář na podporu hospice v Lupenici
25.10.2017

Latex modelka Suanne Marty chce společně s alternativními modelkami získat peníze na podporu psího hospice. Pomůžete i vy?

Cílem tohoto projektu je získat finance na výrobu kalendáře podporujícího psí hospic v Lupenici. Kalendář fotily alternativní modelky v čele s latex modelkou Suanne Marty.

Heslo je: "Nesuď podle toho, co vidíš!" a "I starý pes potřebuje lásku!"

Proč?

Jsou staří, mnohdy nemocní a nechtějí je. Jsou nemí a jsou to staří pejsci. Už také chápete proč? Sama však vše nedokáži, a tak kromě těch, co se na vzniku kalendáře již podílí svou prací, žádám i vás o příspěvek, aby dílo bylo dokončeno a my tak v lednu 2018 mohli slavnostně předat vysněnou částku! Nebo i větší než vysněnou? Máme tedy již nafoceno, připraveny fotky a nyní už jen chybí finance, aby se kalendáře daly do výroby. Díky propagaci nás všech, už máme mnoho zájemců, kteří kalendář chtějí! Zájem tedy je!

O psím hospici v Lupenici

Domov na konci cesty z.s., tedy psí hospic, se již několikátým rokem za sebou stává trvalým domovem pro nechtěné, staré a nemocné psy, kteří před sebou nemají léta, ale spíš měsíce nebo týdny života. V domově pejci končí z různých důvodů a nejsme tady proto, abychom důvody soudili, ale abychom POMOHLI! Abychom starým a nemocným pejskům zajistili krásné dožití a snadnější odchod za duhový most. Dále příjemné podmínky, granule, konzervy, finance na léčbu apod. Paní Lenka do starosti o domov dává maximum, ale vše nejde tak rychle, jak by se zdálo. Důvod je jednoduchý, nejsou na veškerou údržbu finance. MY JE SPOLU S VÁMI ZÍSKÁME!
Díky vám vyrobíme kalendáře, prodáme a finance z prodeje slavnostně předáme psímu hospici. Vše bude natočeno a vy tak můžete vidět tu úžasnou radost :) V současné době je v domově okolo třiceti pejsků, a to už je pořádné číslo. 

Jaký je cíl projektu?

Cíl je získat finance na výrobu 500ks kalendářů a z prodeje potom získat částku, která bude slavnostně předána Psímu hospici v Lupenici. V případě, že se vybere peněz více, uspořádáme ještě aukci fotek a cokoliv navíc, jde všechno na pomoc psímu hospici. Finance, které získáme zde, půjdou právě na výrobu kalendářů. 

Již 15.10. proběhlo focení s desíti alternativními modelkami, přítomni byli dva fotografové, jeden kameraman, asistent a vizážistky. Jsem jim velmi vděčná a nyní už jen potřebujeme ty finance na dokončení díla. Všichni zmínění jeli v neděli ráno 150 km za Prahu a s nadšením se vrhli do focení a točení. Kalendář však nebude tak úplně typický. Najdete v něm fotografie alternativních modelek, trans modelek, fetish modelek a každá s pejskem, který je vděčný za každé pomazlení.
Přispět na výrobu kalendáře můžete zde hithit.com

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.