UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Agentura se vrací a s ní i zákon!

Agentura se vrací a s ní i zákon!
14.03.2019

Něco se chystá a Vanili je u toho

V roce 2016 se na trhu s písmenky objevilo řízné akční urban fantasy Agentura: První tým, a my máme tu čest oznámit vám radostnou novinku, že již brzy spatří světlo světa druhé pokračování Agentury, tentokrát s názvem Střepy minulosti.
 
Znovu se setkáme s Katharinou, šílenou asasinkou z Japonska, a Ivorym, knězem, který má na jednu stranu problémy s vírou, na druhou disponuje téměř božskými schopnostmi.

Jelikož v první knize přišli při menší potyčce s nacisty o svého parťáka, hledá výše uvedená dvojka nového člena do svého týmu. To se samozřejmě neobejde bez problémů, navíc problémů okořeněných po čertech hutným svištěním kulek kolem uší.
 
Druhý díl Agentury nabízí údernou akční jízdu, kde nechybí ani tajemno a záhady, jakmile se hrdinům začnou odkrývat jisté střípky jejich vlastní minulosti. Máme se tedy vskutku na co těšit. Knihy Martina Štefka o „Agentuře“ jsou tak důstojným příspěvkem do explicitní české urban fantasy. Máte chuť na syrové akční béčko? Agentura je tu pro vás.
 
UKÁZKA:
„Jdem tam, abysme všechny uspali, anebo zabíjíme?“
„Zabíjení není zrovna moc křesťanský.“
„A kde máš bibli?“
„Pravda. Má cenu ti říkat, aby ses ovládala?“
„Jestli chceme prvního vyřídit v tichosti, tak ne.“
„Dobře.“ Ivory se nehádal.
Katharine nakoukla dovnitř. Jediný muž. „Takže hardcore.“
Ivory pokrčil rameny.
V ruce se mladé ženě objevila hvězdice. Zbraň prudkým, a přesto ladným pohybem prořízla prostor až k muži na stráži. Nehlídal moc svědomitě, protože se sesul k zemi, aniž by dal najevo, že o nebezpečí věděl.
„Kdes sakra vzala hvězdici?“
 
INFO O KNIZE:
Autor: Martin Štefko
Název: Agentura - Střepy minulosti
Vydal: Nakladatelství Golden Dog
Fotografie: Petr Karafiziev (https://www.facebook.com/My6Element/)
Formát: brožovaná, 260 stran
ISBN: 978-80-88067-11-5
Vychází 18. března 2019
 
- - -
Připravil Michal BřezinaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.