UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

7 originálních dekorací, které promění váš domov v oázu klidu a pohody

7 originálních dekorací, které promění váš domov v oázu klidu a pohody
23.01.2023

Vyžíváte se v dekorování svého domova? Máme pro vás několik tipů na dekorace, se kterými doma vyčarujete velmi příjemnou atmosféru.

Každá žena zajisté miluje dekorace a doplňky. Vždyť jsou to právě ony, které zvelebují naše domovy. Pokud vám dochází inspirace, ale rády byste vyladily svůj domov k dokonalosti a vytvořily tak ještě příjemnější prostředí, pak je tento článek právě pro vás. Máme pro vás sedm tipů na originální dekorace, které lahodí nejen oku, ale třeba i pobaví.

1) Originální podložky pod nápoje ve tvaru listu

Nebaví vás fádní kulaté podtácky z korku? Nahraďte je jedinečnými podtácky ve tvaru listů v krásné zelené barvě. Přírodní motivy stále frčí, a pokud máte doma například dřevěné doplňky či masivní nábytek v přírodní barvě dřeva, pak tyhle podtácky perfektně zapadnou do vašeho interiéru. Oživte svůj stůl originálními listy, které navíc ochrání váš nábytek od typických vlhkých koleček ze sklenic.

2) Svícen 2v1

Svícny s plápolající svíčkou dodávají domovu romantickou a klidnou atmosféru. Tenhle svícen však dokazuje svou jedinečnost díky prostoru v dolní části, kde máte možnost uložit například dekorační květinu či cokoliv jiného, co se vám líbí. Skleněný svícen, kde v horní části hoří čajová svíčka a pod ní se rozpíná krásná květina, to je ta pravá dekorace pro vaše smysly.

3) Svícen ve tvaru hrnečku

Tento zajímavě zkombinovaný doplněk ošálí všechny vaše hosty. Je to normální hrnekNebo svícen? Je to obojí dohromady! Stylový svícen ve tvaru hrnečku se může stát velmi zajímavou a neobvyklou dekorací ve vašem domově.

4) Macramé dekorace na závěsy

Která žena by nemilovala macramé doplňky? Krásnou přírodní dekorací vašich závěsů se může stát právě macramé dekorace v krémově bílé barvě. Kromě dekorační funkce plní tento doplněk také funkci praktickou.

5) Koupelnová podložka s vtipným motivem

Tahle koupelnová podložka vám vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když vyjdete ze sprchy. Praktická podložka s motivem malého pejska ve velkých brýlích s potutelným úsměvem. Proč si to doma neudělat veselejší, že?

6) Retro podtácky ve tvaru gramofonových desek

Tenhle doplněk zajisté ocení každý, kdo miluje historii a trochu toho retra. Reálně vypadající podtácky ve tvaru gramofonových desek se stanou užitečným a nostalgickým doplňkem vašeho domova.

7) Samolepky na zeď ve tvaru srdce s nádechem lásky

Baví vás doma vytvářit láskyplnou atmosféru a zlepšovat svým hostům náladu? ,,Vytapetujte“ si svou zeď či nábytek krásnými a jednoduchými samolepícími srdíčky, které zaplní váš domov láskou a pohodovou náladou. V balení najdete hned 50 kusů srdíček ve dvou různých rozměrech. Lepí se samostatně, a tak si můžete vytvořit své vlastní originální kombinace.

Chcete i vy doma mít originální dekorace? Navštivte e-shop s dekoracemi HomeDecorHome.cz

E-shop
www.homedecorhome.cz
Telefon: +420 702 095 337
E-mail: info@homedecorhome.cz
FacebookHome Decor Home
Instagramhomedecorhome_czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.