UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

5 tipů na vánoční dárek pro přítelkyni či manželku: Dárkové sady a další skvělé nápady

5 tipů na vánoční dárek pro přítelkyni či manželku: Dárkové sady a další skvělé nápady
21.12.2022

Vánoce jsou období klidu, říká se – ale pro mnoho z nás znamenají i stres z výběru dárků. Zvláště ty pro „něžnou polovičku“ se nehledají úplně snadno.

Dárkové sady, kosmetika, knihy, šperky… Možností je tolik, ale která je ta pravá? Jisté je jedno: vždy je dobré brát v potaz osobnost, zájmy a životní styl partnerky. Pět dobrých tipů by se ale občas hodilo i Santovi – tak hrrr na ně, hohohó!

Dárkové sady

Kdo by v dětství netoužil po hromadě dárků!Dětské sny se ale dají plnit i v dospělosti. A dárkové sady jsou skvělý způsob, ať už koupíte nějakou kompletní, nebo vytvoříte vlastní. Co ženu vašich snů potěší, víte jistě dobře sami – bude to kosmetika, parfémy, oblečení, nebo snad kazeta delikates?

Šperky

Třpyt nesluší jen noční obloze – dopřejte ho i své lásce. Šperky jsou oblíbeným vánočním dárkem pro dámy každého věku či společenského postavení. Klasikou je řetízek s přívěskem, prstýnek nebo náušnice, případně brož. Při výběru je dobré zohlednit styl (případně i alergii) vaší partnerky či přítelkyně a zvolit materiály i motivy jí blízké.

Knihy

Příběhy, informace, zábavu, obrázky… To všechno lze darovat spolu s knihou. Pokud má vaše partnerka knihovničku (nebo čtečku) plnou, pořiďte jí ještě jednu – a s ní i nové přírůstky. Kniha je skvělým dárkem i proto, že se snadno balí a můžete do ní vepsat osobní věnování.

Kulturní dárek

Pokud se vaše partnerka zajímá o kulturu, darujte jí dvě vstupenky na koncert, divadelní představení nebo návštěvu galerie či muzea. Je to skvělý způsob, jak potěšit a zároveň poskytnout příležitost strávit fajn čas s někým blízkým – nejspíš tak zároveň obdarujete i sebe. A to se vyplatí!

Zážitky

Takový dárek se neodmítá (pokud let balonem neobdrží ten, kdo piští i na štaflích). Zážitky jsou dárkem, na který zůstávají ty nejmilejší vzpomínky. Ať už jde o víkendový pobyt, kurz vaření, výlet do hor, nebo wellness relaxaci. A opět je to i skvělá možnost, jak spolu příjemně strávit volný čas.

Další tipy na dárek pro ženu vašeho života

  • Luxusní kabelka

  • Fotoalbum plné společných fotografií

  • Poukaz na: dovolenou, wellness, masáž, kosmetiku…

  • Luxusní manikúra

  • Kazeta s kvalitními víny (nebo čokoládou, exotickým ovocem či jinými delikatesami)

  • Kosmetický balíček s vysoce kvalitní kosmetikou

  • Chytré hodinky/náramek

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.