UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

4. května 2022 byl vydán povídkový soubor Temná rána od komika Zbyňka Vičara, známého z pořadů Na stojáka a Comedy Club

4. května 2022 byl vydán povídkový soubor Temná rána od komika Zbyňka Vičara, známého z pořadů Na stojáka a Comedy Club
11.05.2022

Soubor povídek obsahuje kolekci dvanácti zvláštních příběhů okořeněných pořádnou dávkou absurdity, špetkou nemravnosti a černým humorem s ilustracemi Aleše Čumy.

Špetka nemravnosti, absurdita a černý humor

Mohou to být také kocoviny po probuzení z nočních můr. Světlem, které nám v takových situacích ukazuje cestu vpřed, bývá mnohdy už jen černý humor. Autor ho naštěstí postavám, ponechaným jeho rozmarům, dopřává v patřičné míře. Jsou to zvláštní příběhy. Některé z nich by se mohly stát každému z nás třeba v kanceláři. I  tam se mohou skrývat nevyzpytatelní démoni moderního věku. Některé se vynořily jako ozvěna drsných minulých časů. A některé nás možná teprve čekají, budoucnost může vypadat všelijak a vždycky jí nakonec budeme muset čelit my, lidé.

Všechny texty mají společnou rychlost, jakou se řítí vpřed. Stejně jako životní pouť autora, který povídky shromážděné v této knize vytvářel řadu let. Malou ochutnávkou vám mohou být jeho stand-upy, které možná znáte z televize, internetu nebo z návštěvy některého z živých vystoupení. K této směsi si přidejte pořádnou dávku absurdity, okořeňte špetkou nemravnosti (ale jen trochou) a ponořte se do světů, ze kterých se rádi vrátíte zpět do prosluněné reality. I když…

Zbyněk Vičar je brněnský rodák, novinář, scenárista, světoběžník, úředník Jihomoravského kraje, majitel menšího lesa, příslušník Aktivních záloh Armády ČR, stand-up komik a spisovatel. Dosud mu vyšlo několik povídek ve sci-fi časopisech a sbornících. Má syna, po kterém už dědí boty, mlčenlivou, hodnou a půvabnou manželku a černého kocoura Karla. Jeho stand-upy můžete znát například z pořadů Na stojáka nebo Comedy Club na kanálu Paramount Network. Humor má sarkastický, černý, absurdní. Čtěte a vychutnávejte.

Ukázka z knihy

Podívejte se na ukázku knihy: https://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/temna_rana

Eshop, nákup knihy

Knížku si kupte v eshopu zde: Zbyněk Vičar: Temná ránaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.