UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magic Box uvede první scifi tituly studia Warner Bros Home Entertainment ve formátu ULTRA HD BLU-RAY™

Magic Box uvede první scifi tituly studia Warner Bros Home Entertainment ve formátu ULTRA HD BLU-RAY™
27.04.2016

Společně s uvedením Ultra HD Blu-ray™ přehrávačů na trh na začátku roku 2016, začne WBHE nabízet první tituly ve formátu Ultra HD Blu-ray s vysokým dynamickým obsahem, který nabídne zákazníkům ostřejší, jasnější a barevnější zážitek, než kdy dříve. Warner Bros.

Ultra HD Blu-ray disky budou obsahovat rozlišení 4K, vysoký dynamický obsah pro zlepšení živosti obrazu a barevného kontrastu, širší nabídku a hladší přechod dostupných barev a dokonalý prostorový zvuk u vybraných titulů. Filmy budou vždy v kombo provedení (Ultra HD disk + Blu-ray disk (tedy dva disky, stejně jako u Blu-ray 3D). Obal bude v české lokalizaci.

První uvedené tituly v tomto formátu budou postupně vycházet od 1.6. a to například fantastické filmy BATMAN VS. SUPERMAN, MUŽ Z OCELI, CREED, V SRDCI MOŘE a LEGO® PŘÍBĚH. Následovat budou vybrané novinky uvedené do kino distribuce, které budou v tomto formátu dostupné v den uvedení titulů na klasických DVD a Blu-ray nosičích a také již dříve vydané katalogové tituly.

Jsme nadšení z této nové technologie, která nám umožňuje poskytnou divákům nejlepší zážitek z filmů, díky křišťálově čistému obrazu a intenzivnímu zvuku v pohodlí domova,” říká Ron Sanders, prezident světové video distribuce Warner Bros.

 “Ultra HD Blu-ray s HDR je další vzrušující zlepšení na poli video distribuce. S očekáváným nástupem Ultra HD televizí v následujících letech, budou naše Ultra HD Blu-ray produkty nabízet možnost plného využití těchto nových technologií a domácího sledování filmů. Warner Bros. je plně odhodláno vydávat širokou nabídku Ultra HD Blu-ray titulů, a to včetně novinek i starších filmů.“Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.