banner
banner

Užijte si Velikonoce v Muzeu Karla Zemana!

Užijte si Velikonoce v Muzeu Karla Zemana!
09.04.2017
Užijte si Velikonoce v Muzeu Karla Zemana!

Oslavte svátky jara se svými blízkými netradičně, v kulisách filmu Cesta do pravěku, který co nevidět oslaví své 62. narozeniny!

Pravěké Velikonoce 13. – 17. dubna 2017

Jednou v roce na Velikonoce se v Muzeu Karla Zemana dějí zvláštní věci. Místo kuřat líhnou se dinosauři, místo pomlázky pleteme dinosauří hnízdo. Oslavte svátky jara se svými blízkými netradičně, v kulisách filmu Cesta do pravěku, který co nevidět oslaví své 62. narozeniny!

Těšit se můžete na kreativní výtvarné dílny s dokreslovačkou, což je filmová technika v podobě představeného modelu, kterou Karel Zeman využil ve filmu Cesta do pravěku. Svou dokreslovačku s dinosaury si u nás můžete nejen vyrobit, ale rovnou i vyzkoušet v praxi s vlastním fotoaparátem (nebo chytrým telefonem) pod vedením zkušeného lektora, dílny začínají ve 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00. Cena dílny je 60 Kč a je vhodná pro děti i dospělé od 7 do 100 let.

Na své si přijdou i milovníci animace. Velikonoční workshopy animace umožní dětem i dospělým nahlédnout do výroby animovaného filmu a natočit si i vlastní krátký filmový počin. Workshopy stojí 290 Kč na osobu a jsou vhodné pro děti od 7 let i dospělé. Rezervujte si své místo včas zakoupením voucheru.

Po celý den od 13. – 17. dubna 2017 si můžete nabarvit dinosauří vejce, zahrát si hru v expozici Cesta do pravěku nebo se vypravit na dobrodružnou plavbu lodí. Na výlet po Čertovce a Vltavě se vyplouvá v 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 nebo v 18:45. Doporučujeme rezervovat plavbu předem na emailu: info@muzeumkarlazemana.cz

V pondělí čeká nejen na návštěvníky Muzea Karla Zemana honba za dinosauřím vejcem.  soutěž bude probíhat v nedalekém parku Kampa, kde bude rozmístěno celkem 62 dinosauřích vajíček. V každém vajíčku je připravena speciální odměna, kterou si můžete vyzvednout v kamenném obchodě Muzea Karla Zemana. A ještě překvapení! Na jednoho dobrodruha čeká celoroční rodinná vstupenka do Muzea Karla Zemana zdarma!

Prohlédněte si denní velikonoční harmonogram!

Veškeré informace naleznete na webu www.muzeumkarlazemana.cz.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránky JsmeUspesni.cz.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit