banner
banner

Napiš povídku a buď slyšet!

Napiš povídku a buď slyšet!
08.08.2018
Napiš povídku a buď slyšet!

Audiotéka letos vyhlašuje první ročník beletristické soutěže na téma „Více času na život“.

Vítězné dílo bude profesionálně zpracováno do audioknižní podoby

Distributor audioknih Audiotéka vyhlašuje soutěž pro všechny milovníky psaní. Žánru, stylu a nápadu se meze nekladou, jedinou podmínku je uchopení tématu „Více času na život“.

Audiotéka se v Česku již sedmým rokem věnuje distribuci a produkci audioknih, a tak se vítěz mimo věcných cen může těšit na to, že se jeho díla ujme tým profesionálů. Od grafika, který připraví audioknize obálku, až po známého interpreta, který ji kvalitně namluví. Vítězná povídka tak spatří světlo světa právě v podobě audioknihy.

Téma „Více času na život“ zvolila Audiotéka symbolicky z toho důvodu, že právě poslech audioknih může přinést více kvalitně stráveného času. A to zejména pokud se poslechu audioknih věnujeme během rutinních, a ne zcela zábavných činností, jakými jsou každodenní cesty do práce, domácí práce či další manuální aktivity.

Kvalitu soutěžních příspěvků bude posuzovat spisovatelka Ivana Chřibková, knižní odborník a zakladatel Facebookové skupiny Literární S(n)obi Tomáš Fojtík, zástupci Audiotéky a nakladatelství Bookmedia.

Podmínky:

  • Téma: Více času na život
  • Rozsah: 10 – 15 normostran
  • Věkový limit účastníků: 16+
  • E-mail pro zaslání soutěžních příspěvků: soutez@audioteka.cz
  • Termín ukončení soutěže: 28. 9. 2018

Výhra:

  • Audioknižní zpracování vítězné povídky
  • 7 audioknih dle vlastního výběru.

 Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy ke stažení. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránky JsmeUspesni.cz.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit