banner
banner

Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl série Poslední potomci

Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl série Poslední potomci
07.04.2019
Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl série Poslední potomci

Tajné organizace se nyní nezastaví před ničím, aby získaly artefakt - Trojzubce ráje.

Anotace

V Owenově životě neběží nic správně už od chvíle, co jeho otec zemřel ve vězení, obviněný ze zločinu, o němž si je Owen jist, že ho nespáchal. Monroe, školní ajťák, mu však nabídne způsob, jak by mohl otcovo jméno očistit, a to když ho nechá použít Animus – zařízení, které uživatelům umožňuje prozkoumávat genetické vzpomínky pohřbené v jejich vlastní DNA. Ta zkušenost ale přinese Owenovi víc, než předpokládal. Během simulace totiž odhalí existenci starověké a mocné relikvie, která byla dlouho považována za legendu – Trojzubce ráje. Tajné organizace se nyní nezastaví před ničím, aby artefakt získaly – a to jak bratrstvo asasínů, tak templářský řád. Brzy začne být zřejmé, že se Owen může zachránit pouze tak, že najde Trojzubec jako první.

Pod Monroeovým vedením vstoupí Owen a několik dalších mladých lidí do vzpomínky, kterou spolu sdílejí prostřednictvím své DNA, ocitnou se tak uprostřed Odvodových nepokojů v New Yorku v roce 1863. Owena a jeho společníky tak čekají těžké zkoušky v nebezpečných ulicích New Yorku a jejich minulé zkušenosti budou mít navíc dalekosáhlé důsledky pro přítomnost.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-026-1
Autor: Matthew J. Kirby
Název: Poslední potomci
Série: Assassin’s Creed: Poslední potomci 1
Žánr: herní
Překlad: Kateřina Niklová
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 304
Cena: 299 Kč
Datum vydání: 3. 4. 2019
Datum vydání e-knihy: 10. 4. 2019

O autorovi

Matthew J. Kirby (*1976) pochází z Utahu. Vystudoval historii psychologii a kromě psaní se živí právě druhým zmíněným jako školní psycholog. Jeho knihy se (možná proto) zaměřují především na dětské čtenáře s výjimkou série Poslední potomci, která spadá do žánru young adult. V roce 2012 získal cenu Edgar Award za nejlepší mystery knihu pro mládež.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit