banner
banner

Magic Box uvede první scifi tituly studia Warner Bros Home Entertainment ve formátu ULTRA HD BLU-RAY™

Magic Box uvede první scifi tituly studia Warner Bros Home Entertainment ve formátu ULTRA HD BLU-RAY™
27.04.2016
Magic Box uvede první scifi tituly studia Warner Bros Home Entertainment ve formátu ULTRA HD BLU-RAY™

Společně s uvedením Ultra HD Blu-ray™ přehrávačů na trh na začátku roku 2016, začne WBHE nabízet první tituly ve formátu Ultra HD Blu-ray s vysokým dynamickým obsahem, který nabídne zákazníkům ostřejší, jasnější a barevnější zážitek, než kdy dříve. Warner Bros.

Ultra HD Blu-ray disky budou obsahovat rozlišení 4K, vysoký dynamický obsah pro zlepšení živosti obrazu a barevného kontrastu, širší nabídku a hladší přechod dostupných barev a dokonalý prostorový zvuk u vybraných titulů. Filmy budou vždy v kombo provedení (Ultra HD disk + Blu-ray disk (tedy dva disky, stejně jako u Blu-ray 3D). Obal bude v české lokalizaci.

První uvedené tituly v tomto formátu budou postupně vycházet od 1.6. a to například fantastické filmy BATMAN VS. SUPERMAN, MUŽ Z OCELI, CREED, V SRDCI MOŘE a LEGO® PŘÍBĚH. Následovat budou vybrané novinky uvedené do kino distribuce, které budou v tomto formátu dostupné v den uvedení titulů na klasických DVD a Blu-ray nosičích a také již dříve vydané katalogové tituly.

Jsme nadšení z této nové technologie, která nám umožňuje poskytnou divákům nejlepší zážitek z filmů, díky křišťálově čistému obrazu a intenzivnímu zvuku v pohodlí domova,” říká Ron Sanders, prezident světové video distribuce Warner Bros.

 “Ultra HD Blu-ray s HDR je další vzrušující zlepšení na poli video distribuce. S očekáváným nástupem Ultra HD televizí v následujících letech, budou naše Ultra HD Blu-ray produkty nabízet možnost plného využití těchto nových technologií a domácího sledování filmů. Warner Bros. je plně odhodláno vydávat širokou nabídku Ultra HD Blu-ray titulů, a to včetně novinek i starších filmů.“Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem