UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

ZAGGABIROZZI - Země Antikrista

ZAGGABIROZZI - Země Antikrista
29.11.2016

Každý v sobě nosíme kus vlastního Ďábla.
Největší jeho díl v sobě nese ten, který nemůže zemřít.

Zaggabirozzi je nositel ďábla, vyslaný Stvořitelem mezi lidi za trest. S jeho přerody a mocnou přítomností je spojeno téměř vše od úspěšné revoluce bolševiků v Rusku přes evropské války i sovětskou přítomnost v zemích českých a dále do budoucnosti. Vrstevnatý román o prolínání živého a neživého světa v dobru i zlu. Zajímavě pojatá historická fantasy pro milovníky dějin, akce, neobvyklých interpretací a uchvacujícího sugestivního čtení. E-kniha s multimediálními prvky od autora s darem mistrovského vyprávění a komplexním vhledem do dějin 20. století.

 

V románu jsou rozsáhlejší obrazy a příběhy z jiného světa. Jedním z nich je úřad, kde se Ferda ocitne s Kirilem (aniž by Kirila znal či později poznal.) Dalším je prožitek Kirila, ležícího bez končetin na psychiatrii: jak kráčí pouští, přichází do města, kde řádí mor a nemravnost, kde se svatba obrací v bezuzdný hromadný sex a obyvatelé na něj nakonec zaútočí, znehybní jej a objeví se postava, která ho odsuzuje. Třetím je Ferdou vyslechnuté vyprávění Smarta o jeho záhadné nemoci, kdy mu tělo usychalo, nikdo mu nepomohl, on se válel na ulici a blížil se smrti.

...

Autor má tři neocenitelné vlastnosti – dar obrazotvornosti, schopnost fabulace a odvahu vyprávět. A na jeho práci je to dobře znát.
Margarita Troševa, agentura Mám talent

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.