UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magic Box přináší prosincové filmové novinky na Blu-ray a DVD

Magic Box přináší prosincové filmové novinky na Blu-ray a DVD
16.11.2022

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo „cosi“, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější?

Mistr hororových překvapení a držitel Oscara® Jordan Peele natočil film Nene, který vás spolehlivě překvapí, šokuje a vyděsí.

Z plánované odpočinkové dovolené se stává boj o přežití. Islandský režisér Baltasar Kormákur (Everest) natočil thriller Bestie, kde se doktor Nate Daniels (Idris Elba) snaží ochránit svou rodinu před rozzuřeným lvem. „Bestie není přerostlé monstrum, jaká vídáme v béčkových hororech. Je to rychlý, naštvaný a zraněný predátor, který si jen chrání to svoje. Tím že je realistický, je možná mnohem děsivější,“ vypráví Kormákur.

Legenda filmového plátna Gregory Peck v roli odvážného jižanského právníka jménem Atticus Finch, za jehož ztvárnění získal Oscara®. Jako zabít ptáčka slaví 60. výročí od svého vzniku. Užijte si na 8 Cen Akademie® nominovaný film o nevinnosti, síle a přesvědčení v digitálně remasterované a plně restaurované kvalitě a poprvé v rozlišení 4K Ultra HD.

Jeff Bridges a Ryan Reynolds musí spojit síly, porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti a zachránit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe. Akční komedie R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů vychází poprvé na UHD.

Více na https://www.magicbox.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.