UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magazín Vanili.cz se stal mediálním partnerem festivalu LFŠ

Magazín Vanili.cz se stal mediálním partnerem festivalu LFŠ
03.06.2017

Jsme hrdým partnerem filmového festivalu Letní filmová škola Uherské Hradiště, který proběhne 28.7. až 06.08. 2017.

LFŠ JE LÉTO

  • LFŠ je festival, který vám dá jedinečnou možnost zažít prázdniny jinak.
  • LFŠ a město Uherské Hradiště vám otevře svou náruč a?jen tak vás nepustí.
  • LFŠ - to jsou lidé, s nimiž budete sdílet tisíce zážitků.

Těšte se na scifi sekci!

Letošní festivalová sekce věnovaná sci-fi souvisí s novou koncepcí Projektu 100, který se od roku 2017 bude věnovat jednotlivým žánrům. V září bude v rámci Projektu 100 uvedena do kin pětice ikonických sci-fi filmů.

Z široké palety subkategorií a témat v rámci žánru sci-fi filmů se na LFŠ zaměříme na kyberpunk a výlety do kosmu. Dvě zdánlivě protichůdné tendence, které ale dnes – jak vidno z plánu letošních premiér – představují její dominantní linie, mají i nemálo společného. V obou technologický pokrok vede tvůrce k ohledávání a redefinování lidství. Jen v prvním případě se to děje v přízemním světě spodních pater hypertechnologické společnosti a v druhém skrze konfrontaci malého člověka s vesmírem. V obou podsekcích mimo jiné nastíníme, jak se sci-fi v kinematografii proměňovala v souladu s pokroky ve vědě, společnosti a filmových technologiích.

Důležité odkazy

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.