UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Bouří prokletá - Patricia Briggs

Bouří prokletá - Patricia Briggs
07.07.2019

Nakladatelství FANTOM Print vydává jedenáctý díl série o Mercy Thompsonové

Anotace

V nejnovějším pokračování série, která se dostala na první místo žebříčku bestsellerů New York Times, se Mercy Thompsonová musí postavit smrtícímu nepříteli, aby ochránila své blízké…

Jmenuji se Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová a jsem automechanička. A kojotí měňavkyně… A družka alfy vlkodlačí Smečky columbijského poříčí.

Přesto by mě nic z toho nedostalo do maléru, kdybych před několika měsíci na mostě nepřevzala odpovědnost za bezpečí všech osob žijících na našem území. V tu chvíli mi to tak připadalo správné. Mělo to zahrnovat jenom hon na vražedné gobliny, zombie kozy a občas nějakého trolla. Místo toho začal být náš domov brán jako neutrální území, místo, kde mohou lidé bezpečně jednat s fae.

Skutečnost je ale taková, že nic a nikdo není v bezpečí. A zatímco se generálové a politici pouštějí do křížku s faeskými Šedými pány, blíží se bouře a její jméno je Smrt. Jsme ale smečka a dali jsme slovo. Raději zemřeme, než abychom ho porušili.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-033-9
Autor: Patricia Briggs
Název: Bouří prokletá
Série: Mercedes Thompson 11
Žánr: urban fantasy
Překlad: Kateřina Niklová
Formát: váz. s přebalem, 145x205 mm
Počet stran: 320
Cena: 339 Kč
Datum vydání: 4. 7. 2019
Datum vydání e-knihy: 2. 7. 2019
https://www.fantomprint.cz/mercedes-thompson-12-bouri-prokleta

O autorce

První román, Masques, vyšel Patricii Briggs v roce 1993. Kniha neuspěla a autorčina kariéra málem skončila dříve, než začala. Druhý román, Riallina hra (1995), se naštěstí prodával mnohem lépe a spisovatelská dráha se tak pomalu rozbíhala. Rostoucí popularita autorčiných knih spolu se schopností tvořit živé, přesvědčivé postavy inspirovala nakladatele k tomu, aby autorku požádal, zda by nezkusila napsat moderní urban fantasy. Briggsová výzvu přijala a podepsala smlouvu na sérii románů, jejichž hlavní hrdinkou se stala Mercy Thompsonová. Bouří prokletá (2019) je nejnovějším, v pořadí již jedenáctým pokračováním úspěšné série a univerza.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.