UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Autorské čtení scifisty Jana Vavřičky tento pátek v KD Konstantinovy Lázně

Autorské čtení scifisty Jana Vavřičky tento pátek v KD Konstantinovy Lázně
20.07.2015

Autorské čtení Jana Vavřičky na podporu charitativního scifi projektu Vostrá krása se uskuteční tento pátek 24.7.2015 v KD Konstantinovy Lázně.

vv9v8v09fq:news_items

Autorské čtení je součástí propagačních akcí na podporu vzniku ilustrované sbírky fantastických povídek Vostrá krása. Výtěžek z prodeje knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci.

Přijďte ve scifi kostýmech, ať tahle vesmírná mise stojí za to!

Autor scifi povídek Jan Vavřička a malíř fantasy a scifi obrazů Petr Šrédl se rozhodli vytvořit ilustrovanou sbírku povídek s názvem Vostrá krása. Výtěžek z prodeje knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbro Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, režisér Petr Smazal a finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

Bude představena povídka z nově připravované knihy Vostrá krása

Přijďte prožít pohodový večer! Číst se bude z knížky Vostrá pohoda a také bude představena ukázka z nové knížky Vostrá krása. Součastí páteční akce bude krom autorského čtení také malování karikatur Petrem Šrédlem.

Přijďte a budete ve filmu!

Na této akci bude filmový nadšenec Majk Kasl (MKF PRODUCTION) natáčet dokument.


KDE: Konstantinovy Lázně (KD Malá scéna)

KDY: v pátek 24.7.2015 v 19:30hod.

Vstupné: 50Kč či dobrovolné více. Veškeré peníze ze vstupného (50Kč) a z malování karikatur (100Kč) a z prodeje posledních kousků Vostré pohody (100Kč) půjdou na charitativní projekt Vostrá krása.

POZOR! Mládeži nepřístupno!

Přidejte se k události na FACEBOOKU!Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.