UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Samsung Galaxy S23 nadchne technickými parametry

Samsung Galaxy S23 nadchne technickými parametry
17.01.2023
Samsung Galaxy S23 nadchne technickými parametry

Samsung Galaxy S23 se stane další vlajkovou lodí se systémem Android.

V posledních několika týdnech unikla celá řada informací o tom, jak by měl smartphone od jihokorejského giganta vypadat. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by měl chytrý telefon nabídnout.

Samsung Galaxy S23 se po vzhledové stránce zřejmě výrazně nezmění, nicméně uvnitř najdete zbrusu nový čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Stejně tak se má pochlubit i fotoaparátem s rozlišením 200 megapixelů. Samsung naplánoval tradiční akci s názvem Galaxy Unpacked 2023 na 1. února v americkém San Franciscu.

Fotoaparáty

Samsung Galaxy S23 by měl disponovat 200megapixelovým primárním snímačem, což znamená i to, že se zařízení dočká lepšího výkonu při slabém osvětlení a ostřejších fotografií. Ostatní zadní fotoaparáty pravděpodobně zůstanou na 12 megapixelech (ultraširokoúhlý) a 10 megapixelech pro 3× a 10× teleobjektiv. Co se týče předního fotoaparátu, u něj by mělo dojít ke snížení na 12 megapixelů z původních 40 megapixelů, které má Galaxy S22 Ultra. Sice se jedná o krok zpět v počtu pixelů, ale je to úsporné opatření, jež povede k lepším výsledkům.

Uživatelé Galaxy S23 Ultra se možná dočkají také vylepšení videa, přičemž se hovoří o výborném režimu stabilizace.

Poté, co modely Galaxy S22 a Galaxy S22 Plus dostaly podstatný upgrade svého primárního širokoúhlého snímače, je možné, že se jej Samsung bude držet i v roce 2023, protože zatím nebyly zaznamenány žádné zvěsti o změnách.

Design

Podle všeho bude Samsung S23+ o něco větší než jeho předchůdce, ale zachová si stejný 6,6palcový displej. Zpráva uvádí, že bude mít rozměry 157,7 × 76,1 × 7,6 mm, což je o něco více než S22+ s rozměry 157,4 × 75,8 × 7,6 mm.

Stejně jako Galaxy S22 bude i tento model vybaven reproduktorem a portem USB-C ve spodní části. Podle všeho bude mít tenké rámečky a plochý zadní panel, což je podobné jako u jeho předchůdce.

Určitě je na co se těšit. 

Fotka od Kirill Averianov z PixabayFotogalerie