UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

5 herních titulů, na které se můžete těšit v roce 2023

5 herních titulů, na které se můžete těšit v roce 2023
25.04.2023
5 herních titulů, na které se můžete těšit v roce 2023

Pro všechny fanoušky je vzrušující, když vyjde seznam nových her pro další rok. Dnes se podíváme na tituly, na které se těší obrovské množství herních fanoušků.

U všech se jedná o pokračování v sérii, která byla velmi populární, úspěšná a všichni netrpělivě očekávají nové příběhy ze známého prostředí. Na kterou z těchto her se vrhnete vy, jakmile se dostane na trh?

Diablo IV

V první řadě si musíme připomenout asi tu nejslavnější herní značku, která existuje. Diablo je velmi populární mezi hráči a v roce 2023 se dočkáme čtvrtého pokračování. Originální postavy očekávat nemůžete, ale zaručeně zažijete skvělý zážitek s postavami, jako je:

  • barbar,
  • nekromant,
  • druid,
  • čaroděj a další.

Star Wars Jedi: Survivor

Pokračování Jedi: Fallen Order chce samozřejmě překonat svého předchůdce, který se stal jednou z nejlepších her z prostředí Star Wars. Tento díl se odehrává 5 let po předchozím a znovu se v něm objeví postava Cala Kestise. Všichni fanoušci se proto mohou netrpělivě těšit.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zelda se stala jednou z nejoblíbenějších her pro Nintendo Switch. Druhý díl by se měl objevit na trhu během letošního roku a slibuje interaktivnější prostředí, nové vrstvy i rozsáhlé dungeony. Tvůrci se nedrželi zpátky, takže se rozhodně máte na co těšit.

Spider-Man 2

Na PS5 si budete moci zahrát pokračování hry s populárním superhrdinou. Společně s Peterem Parkerem se můžete těšit také na Milese Moralese, Venoma nebo lovce Kravena. Otázkou je, jak tvůrci pojali město a zda bude bojový systém či houpání na sítích lepší než v jedničce.

Resident Evil 4

V roce 2023 přijde také remake původní a legendární hry Resident Evil 4. Herní notebooky si snadno poradí s touto i dalšími hrami. A tato hra si zaručeně získá i jedince, kteří tuto sérii jinak příliš nemusí. Pro všechny fanoušky bude zaručeně nejzajímavější sledovat, k jakým změnám dojde oproti originálu.

 

Zdroj obrázku: AlessandroBiascioli / Shutterstock.comFotogalerie