banner
banner

Záhady kolem Jana Vavřičky, šéfredaktora Vanili.cz

Záhady kolem Jana Vavřičky, šéfredaktora Vanili.cz
01.03.2018
Záhady kolem Jana Vavřičky, šéfredaktora Vanili.cz

Pojďte s námi rozluštit jednu velkou záhadu

Když jsem před časem oslovil Jana Vavřičku, šéfredaktora e-magazínu Vanili.cz, vznikla z toho oboustranně spokojená a plodná spolupráce. Ale dosti švestičkování... Teď přijde to zajímavé, to, o čem jsem chtěl psát především.

Poprvé jsme se setkali pejz to pejz až v létě 2017 na OstroFconu a mně vám na něm bylo ihned cosi podezřelé. Už od prvního pohledu se mi jevil jaksi velmi povědomý. Jelikož mám dobrou paměť na tváře (některé soudružky učitelky si pamatuji bohužel dodnes), i Janova tvář mi přišla vskutku velmi známá. Nedovedl jsem ho však nikam zařadit.

Nezbylo mi nic jiného, než ho nenápadně vyzpovídat. Rozhodl jsem se, položit mu otázky natolik kulantní, aby nepoznal, kam tím mířím.

Jan však neustále stáčel debatu jiným směrem, často hovořil o erotice v budoucnosti, což mě, přiznávám, velmi rozptylovalo. Ale přece, nakonec jsem se optal na prudko: „Co si myslíš o cestování v čase?“ Po chvíli mlčení vyhrkl, že nic takového neexistuje a až s podezřelou suverénností stočil opět hovor jinam, tentokrát se chtěl bavit o tom, zda lze v pivovarnictví využít principu ručních fázerů známých ze seriálu Star Trek. Ačkoliv své posluchače velmi zaujal, mně se jevil daleko více podezřelý.

Pamatuji, že jsem tenkrát z OstroFconu velmi spěchal, už už abych nakopl svůj zánovní počítač a prohnal jeho podobiznu internetem. Z toho, co jsem objevil, mi běhá mráz po zádech ještě teď. Obávám se, že Jan Vavřička je cestovatelem v čase. Poněkud neopatrným cestovatelem, neboť o jeho cestách existuje mnoho důkazů. Ty jsem nashromáždil a najdete je v přiložené galerii pod článkem. Celou složku jsem samozřejmě předal FBI, přičemž Jan stále zapírá a odvolává se pouze na shodu podob různých lidí či že se jedná o jeho předky. Nevím, na Vanili.cz si myslíme něco jiného... Má podezření živí i jeho častá nepřítomnost na Facebooku, kolikrát mu třeba pošlu smajlíka a on celé dny neodpoví. Je to důkazem jeho tajných cest v čase? A co myslíte vy? Je Jan Vavřička tzv. timetravelerem?

- - -
Podle pravdy sepsal: Michal BřezinaKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit