banner
banner

Horrové filmy, horory

Máte rádi hororové filmy? Hledáte seznam akčních, napínavých horrorů? V naší databázi strašidelných filmů naleznete celé filmy nebo ukázky z horrových, fantasy a scifi filmů, české horory, fantasy horory a samozřejmě také scifi filmy

Připravili jsme pro vás seznam hororů, které prostě musí každý fanoušek žánru horror vidět. Vybrali jsme nejlepší hororové snímky, které si určitě oblíbíte.  Na doplnění databáze stále pracujeme.

Pro vizuální fajnšmekry a fanoušky fantastických aktů jsme vytvořili velmi oblíbenou sekci EROTOTEM, která obsahuje fotogalerie ve stylu glamour, akty, rozhovory s fotografy, malíři a modelkami, které se nestydí ukázat světu celou svou krásu.

Databáze nejlepších hororových filmů

Uklízečka Elisa se náhodou střetne s uvězněným stvořením, dokáže s ním navázat komunikaci?

Postupně stoupá krutost i efektnost Jackových činů, ale zároveň ubývá důvodů Jackovy další kreace sledovat

Vsanatoriu Svatého Mikuláše prý údajně bloudí duše pacientů dodnes.

Všechno se dá změnit elixírem věčného mládí.

Krátký seriál, který diváka ve čtyřech dílech zavede na farmu nedaleko Racoon City.

Zvláštní americký agent Leon S. Kennedy proniká do malé východoevropské země, aby tu ověřil zvěsti, že místní vláda využívá ve válce bio-organické zbraně.

Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos.

Akční fantastický postapokalyptický film navazuje na trhák Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) se vrací tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City.

Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi a mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví.

Ve světě, který je zamořen virovou infekcí, která mění své oběti na zombíky, pokračuje hlavní hrdika ALICE (Milla Jovovich) na své cestě, aby dovedla do bezpečí zbývající přeživší.

Nastal konec světa. Pokusný T-virus, vyrobený společností Umbrella, byl vypuštěn do světa a proměnil jeho obyvatelstvo v hordu potácejících se zombíků.

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit