banner
banner

WHOCON Brno 2018 bude

WHOCON Brno 2018 bude
30.10.2018
WHOCON Brno 2018 bude

Blíží se listopad. Ze všech stran zaznívají otázky, zda bude WHOCON.

Bude! I v letošním roce se v Brně setkají stovky seriálových fanoušků. Stane se tak od 23. do 25. listopadu v budově Gymnázia na třídě Kapitána Jaroše. Letos již pošesté!

I letos se můžete těšit na bohatý program, ve kterém si jistě každý najde to svoje. Ve večerních hodinách se budete opět moci podívat do prostor Hvězdárny a planetária Brno. Tentokrát vstup není pouze pro návštěvníky WHOCONu, ale i všechny ostatní, jež by program PLA.NET Brno 2018 oslovil. V letošním roce na vás čeká program jak ve 2D, tak ve 3D a zajímavá přednáška.

Další novinkou je nové rozdělení vstupenek. Letos je možné si zakoupit nejen běžné, VIP, ale i ALL13 vstupné. Každá z těchto vstupenek přináší návštěvníkům jiné benefity, jako je například vstup do hvězdárny zdarma či raut.

Mimo jiné se také můžete těšit na besedu s dabéry nebo cosplay soutěž. V prostorách herny, či všemi oblíbené čajovny si naopak můžete odpočinout a načerpat energii na další přednášku nebo workshop. Nabídka je věru rozmanitá a věříme, že si určitě vyberete.
Nechceme podávat žádné spoilery, proto uděláte nejlépe, když se na WHOCON do Brna přijedete čtvrtý víkend v listopadu podívat sami.
Těšíme se na vás.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit