banner
banner

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz
13.09.2018
Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz

Máme pro vás fantastickou informaci!

Vanili.cz bude mít stánek na Světě knihy v Plzni. Oba dva dny tj. 21. – 22. 9. 2018 vám umožní nahlédnout do své tvůrčí kuchyně a představí své dříče, kteří pro vás připravují obsah E-magazínu. Jelikož jsou jimi autoři knih, budete mít možnost hovořit s nimi právě i o jejich literární tvorbě a co hlavně, pořídit si tam jejich počiny v tištěné podobě. Představíme vám tak humoristický sci-fi román šéfredaktora Michala Březiny Měsíční deník, také zakoupíte knihy i známého plzeňského spisovatele Ivo Fencla a konečně i novinku naší Kristinky Haidingerové Richardovy živé hračky.
 
Autoři se na vás těší, úsměvy nahodili už teď, načež i zároveň nakoupili sadu propisovaček, aby se vám mohli do knih podepsat, případně podepsat na různé části těla. (Michal umí perfektního medvídka na levou půlku dámské sedinky)
 
Kolem našeho stánku – BUS18 (najdete ho snadno, je úplně na konci a bude tam sedět takový vousatý pán) se během výstavní doby bude navíc ochomýtat spousta dalších lidí spjatých se sci-fi světem Vanili.cz.
 
No, těšíme se na vás moc a doufáme, že tu frontu, kterou tam vytvoříte, zvládneme odbourat. Takže, ještě jednou: Svět knihy – Plzeň, areál DEPO2015, pátek a sobota 21. – 22. září 2018! Číslo našeho stánku BUS18. Dole ještě mrkněte na plakátek.
 
- - -
Za redakční tým Vanili.cz Michal BřezinaKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit