banner
banner

Future Night Solo: Star Wars Story - předprodej zahájen

Future Night Solo: Star Wars Story - předprodej zahájen
05.05.2018
Future Night Solo: Star Wars Story - předprodej zahájen

FUTURE NIGHT SOLO: STAR WARS STORY /předpremiéra/ 23.5.2018 Kino Lucerna 21:00

PROGRAM

21:00 Pub Quiz v kavárně
23.00 Solo Star Wars Story 2D /150 Kč/
23.15 Solo Star Wars Story 3D /180 Kč/
Vstupenky v prodeji on-line zde

Připravili jsme pro vás opět jeden velký filmový večer, Future Night v plné parádě, jak ho znáte! To, jak se Lucasfilm...ehm tedy Disney... staví k samostatným filmům z universa Hvězdných válek, již víme díky jejich předchozímu filmu Rogue One. Dočkáme se opět skvělé filmové vesmírné akce plné dech beroucích záběrů a originálního podání? Bude nový "Han" opravdovým Hanem, kterého ztvárnila žijící legenda Harrison Ford, nebo nás všechny mladíček Alden Ehrenreich mile překvapí? Po jeho boku se postaví i Woody Harrleson a Emilia Clarke a to vše pod taktovkou zkušeného režiséra Rona Howarda. Povede se Ronu Howardovi fanoušky Hvězdných válek uspokojit či mezi ně vloží světelný klín?

To se dozvíme 23.května v kině Lucerna, kde pro vás opět uspořádáme tématický pub kvíz o zajímavé ceny, k vidění budou samozřejmě i dekorace od našich kreativních umělců a třeba i nějaký ten kostým, se kterým se prostě musíte vyfotit. Nesmíme zapomenout ani na dárek pro každého z vás, který si z kina odneseteKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit