UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Horrové filmy, horory

Máte rádi hororové filmy? Hledáte seznam akčních, napínavých horrorů? V naší databázi strašidelných filmů naleznete celé filmy nebo ukázky z horrových, fantasy a scifi filmů, české horory, fantasy horory a samozřejmě také scifi filmy

Připravili jsme pro vás seznam hororů, které prostě musí každý fanoušek žánru horror vidět. Vybrali jsme nejlepší hororové snímky, které si určitě oblíbíte.  Na doplnění databáze stále pracujeme.

Pro vizuální fajnšmekry a fanoušky fantastických aktů jsme vytvořili velmi oblíbenou sekci EROTOTEM, která obsahuje fotogalerie ve stylu glamour, akty, rozhovory s fotografy, malíři a modelkami, které se nestydí ukázat světu celou svou krásu.

Databáze nejlepších hororových filmů

Růžový blivajz odjinud požírající lidi neuvěřitelně nechutným způsobem.

Lidé s mimořádnými psychickými schopnostmi.

Krátký seriál, který diváka ve čtyřech dílech zavede na farmu nedaleko Racoon City.

Zvláštní americký agent Leon S. Kennedy proniká do malé východoevropské země, aby tu ověřil zvěsti, že místní vláda využívá ve válce bio-organické zbraně.

Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos.

Akční fantastický postapokalyptický film navazuje na trhák Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) se vrací tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City.

Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi a mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví.

Ve světě, který je zamořen virovou infekcí, která mění své oběti na zombíky, pokračuje hlavní hrdika ALICE (Milla Jovovich) na své cestě, aby dovedla do bezpečí zbývající přeživší.

Nastal konec světa. Pokusný T-virus, vyrobený společností Umbrella, byl vypuštěn do světa a proměnil jeho obyvatelstvo v hordu potácejících se zombíků.

Akční hrdinka Alice jako jediná přežila řádění zombies v podzemní laboratoři Úl pod Raccoon City.

Tajemná společnost Umbrella Corporation provádí ve svých rozsáhlých podzemních laboratořích velice nebezpečné pokusy. V jednu chvíli uniká smrtící virus!

Místo, kde se mrtví mohou probouzet k životu.

5. díl kultovní hororové sci-fi ságy Vetřelec. Film z roku 2012 má název Prometheus.

Predátorovo lovnou zvěří se stávají nejen dravci obývající džungli, ale také lidé.

Po anglickém venkově se bude prohánět armáda nemrtvých a bojovat s nimi bude skupinka sexy akčních hrdinek.

Ve stejnou dobu jako přišel na svět malý Miles, se na jiném místě odehrála tragédie.