Zábavné a interaktivní kouzelné čtení pro malé i velké

22.04.2024

Dopřejte svým dětem novou a zajímavou hračku, která je jen tak neomrzí, ale naopak je na dlouhé hodiny zaujme, bude je rozvíjet a vzdělávat. Vsaďte na tak trochu jiné knížky, které budou bavit malé i velké kluky i holky. Objevujte společně svět zvířat, pohádek, písniček a básniček nebo cizích jazyků. Poznejte cizí země, prozkoumejte lidské tělo a objevte doposud nepoznané věci.

Četba, která vzdělává i zabaví

Knihy by měly být nepostradatelnou součástí života dětí. Jsou klíčem k poznání a novým vědomostem. Co takhle si trošku čas strávený s knížkami zpestřit a prozkoumat svět interaktivní zábavy? Kouzelné čtení pomůže vašim ratolestem objevovat nové a zajímavé věci zábavným a interaktivním způsobem. Kombinace speciální tužky a knížek umožní dětem dozvědět se spoustu nových informací, poslechnout si písničky, říkanky nebo objevovat příběhy ze života lidí a zvířat na obrázku.

Kouzelná tužka, se kterou knížky rázem ožijí

Kouzelné čtení tužka je speciální nabíjecí interaktivní tužka, díky které pomocí jednoduchého dotyku do určených míst v knížce ožijí lidé i zvířata. Pomáhá tak rozvíjet fantazii, slovní zásobu a posilovat porozumění čtenému textu. Kromě toho je také možné do tužky nahrát oblíbené písničky nebo jakékoliv zvukové stopy a kdykoliv si je přehrát.

Široká nabídka knížek pro malé i velké

V nabídce kouzelné čtení knihy najdete spoustu knížek určených pro malé i velké kluky a holky. Nechybí rozmanitý svět zvířat, atlas světa, angličtina, francouzština, člověk a příroda, básničky, hravé učení nebo třeba encyklopedie pro předškoláky a školáky. Ti nejmenší se mohou zábavnou formou učit počítat nebo číst, naučit se první barvy a tvary, větší zase mohou prozkoumat lidské tělo a dozvědět se o něm spoustu nových a zajímavých informací.

komerční sdělení