Womanizer nabízí rozkoš na dosah ruky. Vše, co byste o revoluční erotické pomůcce měli vědět, než si ji pořídíte

20.04.2021
Stojí jako telefon nižší třídy, ale užijete si s ním násobně více legrace a vzrušení. Nikdy se k vám neotočí zády a neodmítne vás s tím, že "dnes ne, protože je příliš unavený".

Womanizer je vskutku revoluční erotická pomůcka, která vám přivolá orgasmus rychleji, než řeknete Šinkanzen. Ale když budete chtít, můžete se s ní mazlit dlouhé hodiny. Sen o mnohonásobném vyvrcholení je díky němu skutečností a prožitky se nedají srovnat s žádnou jinou hračkou. Přečtěte si o tom, jak funguje a jak ho správně ho používat. Váš milostný život už nikdy nebude takový jako dřív!

První seznámení aneb Co je vlastně Womanizer?

O erotické pomůcky je u nás zájem a rozhodně nejsme puritáni. Za poslední rok, tedy během koronavirové pandemie, zájem o daný sortiment výrazně vzrostl. Češi však v sexshopech nakupují dlouhodobě a nebojí se experimentovat ani s moderními hračkami. I proto se Womanizeru na našem trhu daří a ženy, které si ho pořídily, na něj pějí ódy.

Ale co přesně je tedy Womanizer? Na první pohled vypadá jako luxusní vibrátor, ovšem po důkladnějším prozkoumání je každému jasném, že slibuje mnohem intenzivnější zážitky. Disponuje otvorem, jímž zlehka nasaje klitoris a poté jej pomocí tlakových vn, tedy bezdotykově, stimuluje. Jde o naprosto revoluční koncept – žádná jiná erotická pomůcka tohle neumí.

Unikátní funkce činí z Womanizeru krále všech pomůcek

Za pulzujícím a masážním tlakem stojí technologie Pleasure Air. Na poli erotických hraček způsobila pořádný poprask, neboť umožňuje dokonale vyvážené dráždění 8000 nervových zakončení na klitorisu. Pokud jste vždy snila o jedinečném orgasmu, který zacloumá s celým vašim tělem, můžete si ho do kdykoliv dopřát.

Jenomže Pleasure Air není jedinou technologickou vychytávkou. Další je Autopilot – funkce, která náhodně mění intenzitu stimulace, takže se během masturbace nebudete muset zabývat přepínáním, jako je tomu v případě běžných pomůcek. Autopilot vás zavede až k vytouženému cíli, aniž by vám jakkoli napověděl, co přijde v následujících vteřinách.

Za zmínku stojí také systém Smart Silence. Až Womanizer poprvé zapnete, zůstanete v údivu. Na chvíli si nebudete jistá, zda funguje nebo jestli je není vybitý. Díky ultracitlivému senzoru je aktivní jen ve chvíli, kdy se dotýká pokožky. V praxi to znamená následující – žádné nepříjemně hlasité vibrování, ale naopak naprosto diskrétní sebeuspokojování.

Na otázku, jestli je Womanizer vhodný i pro vás, se nabízí jednoznačná odpověď. Byl navržen tak, aby dokázal uspokojit ženy toužící po jemném laskání i náruživky, které vyžadují zvýšenou intenzitu a sílu. Představuje skvělou pomůcku pro každého, bez ohledu na preference.

A jistě vás potěší i fakt, že si Womanizer užijete také ve sprše či ve vaně. Jeho prudce elegantní tělo je totiž vodotěsné.

Jak se Womanizer používá?

Nemějte z něj strach, nekouše. Používání Womanizeru je velmi snadné – stačí mírně rozprostřít stydké pysky a zpřístupnit klitoris. Poté do jeho blízkosti umístíte stimulační hlavici a vyvinete mírný tlak, aby ho mohl absorbovat oválný otvor hlavice. A stimulace může začít!

Kde ho seženete?

O Womanizeru bychom mohli napsat tisíce slov, ale žádné by dostatečně nevystihlo pocit, který se dostaví, když se pustíte do "akce". Raději ho vyzkoušejte a přidejte se k ženám, jimž bez nadsázky změnil život. Seženete ho například v e-shopu erosstar.cz, kde mají také také model Womanizer Premium eco z inovativního biologicky odbouratelného materiálu biolen.

Komerční sdělení. Image by Mihai Paraschiv from Pixabay