Vstupte do roku 2022 se silnou imunitou: víme, jak na to

13.12.2021
Kdo by si nepřál, aby se mu každá nemoc vyhnula obloukem?

Pokud se o své tělo staráte, určitě víte, že mezi základní potřeby patří kvalitní pestrá strava a dostatek spánku. Abyste měli ale jistotu, že je na vaši imunitu spolehnutí, dopřejte jí i vitamíny v podobě doplňků stravy.

Vitamín C je základ

Už ze základní školy jistě víte, že vitamín C je pro naši obranyschopnost důležitý. Dopřávejte si ho nejenom ve stravě, ale také v podobě doplňků stravy. Nejúčinnější je lipozomální vitamín C, který je skvěle vstřebatelný a chrání vaše buňky před oxidačním stresem. A také má pozitivní vliv na naši psychiku, pomáhá se vstřebáváním železa, snižuje únavu a pocit vyčerpání.

Další vitamíny pro lepší imunitu

Vitamín C není samozřejmě jediným vitamínem na světě, který je pro posílení imunity důležitý. Do svého jídelníčku byste měli rozhodně zařadit také vitamín D, ten je nezbytný pro správné fungování imunitního systému, navíc posiluje svaly a napomáhá udržovat normální stav zubů a kostí. A nezapomínejte ani na zinek, který udržuje vaše nehty, vlasy a pokožku silné, zdravé a krásné.

Nakupujte kvalitní doplňky stravy, které jsou vstřebatelné

Ačkoliv tradičním provedením vitamínů a doplňků stravy jsou tablety, z průzkumů vyšlo najevo, že jejich vstřebatelnost je mizivá. Mnohem účinněji se vstřebávají doplňky v již zmíněné lipozomální formě. Pokud nevíte, kde je sehnat, navštivte webové stránky Pure rituals. Jejich výrobky pochází z přírodních složek, jsou kvalitní a účinné.

Dopřejte svému tělu péči, kterou si zaslouží, a pečujte o svou imunitu a obranyschopnost. Zejména v chladných zimních měsících je nutné tělu trochu pomoci. Ideálním řešením jsou doplňky stravy, které se postarají o váš příjem nezbytných vitamínů.

Zdroj obrázku:

New Africa / Shutterstock.com

Komerční sdělení.